Agentura Puzzle přehled

Agentura Puzzle https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46902/agentura-puzzle-46902.jpg 4 13 13

Detektivka, známá též z třídílného televizního zpracování, vypráví o detektivní agentuře specializované nejen na zločiny, ale také na hledání pokladů. Agentura Puzzle sestává z bratrů Knappových: bývalého policisty Petra a počítačového odborníka Pavla. Pomocnicí je jim bystrá a žárlivá právnička Hanka. Ve vyprávění se proplétá několik zdánlivě nesouvisejících linií - například tajemství štoly v Malé Americe, tragická smrt Petrovy snoubenky a útoky na jeho život, nebo vražda malého chlapce, která přivádí na scénu odborníka na paranormální jevy. Dále je to hledání pokladu na hradě, kde straší, vysvětlení záhad okolo nezvěstného muže a pohřešované dívky. Nakonec se ukazuje, že všechny případy navzájem souvisejí, ale jinak, než jak se při vyšetřování zdálo. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Agentura Puzzle. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
07.11.2021 5 z 5

Televizi sleduji hodně zřídka a tak jsem adaptaci této knihy neviděl. Na české poměry velice dobře napsaná kniha, i když zápletka určitě není původní, ale je hezky zpracovaná ze čtení mám dobrý pocit z pěkného odpočinkového čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Agentura Puzzle v seznamech

v dalších seznamech1x