Bouřlivá noc přehled

Bouřlivá noc https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495937/bmid_bourliva-noc-0Ng-495937.jpeg 4 361 361

After Hours série

< 3. díl

V okamžiku, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc. Ale s tímhle zkaženým andílkem, co na něj špulí rudé rty a dívá se těma neskutečně tmavýma očima? To jo. Dnešní večer už nechce být „milý“… Brett Conlonová se snaží přesvědčit svou rodinu, že svou lehkomyslnou a divokou stránku už nadobro pohřbila. Nic – a nikdo – by pro její reputaci nebyl lepší než zlatý chlapec AJ Walsh…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

One Night of Trouble , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bouřlivá noc. Přihlašte se a napište ho.

Majuš333
10.03.2024 5 z 5

"Nedělej to," nařídil jí, když si všiml, jak se třese. "Nesmíš se udělat. Ne, dokud mi nebudeš sedět na péru."
"Páni. Jsi přivázanej, ale stejně mi něco nařizuješ. Ty máš teda koule."
Mrknul na svůj rozkrok, nestydatě a samolibě. "Jo. A velký. Co kdybys na nich zase zapracovala pusou?"

Výborné zakončenie a zároveň najlepší diel série :)

"Oči se mu zase lesknou. Rozhodně je to láska."
A znovu ho vytrhli z myšlenek na Brett.
"Ježišmarjá," zavrčel na Reeda. "Dej už s tím pokoj."
Jeho kamarád se ušklíbl, postavil se a zastrčil si papíry do podpaží. Gage ho se stejným pobavením následoval.
"Neboj se, už jdeme." Reed se culil. "Budeš mít veškerý soukromí si ho vyhonit při myšlenkách na tu svou dámu."

snilek.holka
02.03.2024 3 z 5

Poslední díl téhle série a bezesporu ten nejlepší. A i když mám pocit ze celá série byla uspěchaná, tak tady ti vadilo určitě nejmíň.

Katka7922
24.02.2024 5 z 5

Tenhle kousek byl opravdu ze všech nejlepší.
Mělo to děj, rychle to ubíhalo a mělo to i opravdový příběh :-)
AJ mi bylo líto. To jakou dobu si hrál na jiného "dokonalého" syna, kámoše a přítele muselo být ubíjející. Až jednoho krásného dne se mu ten jeho "dokonalý" plán zvrtnul a to tak, že se zamiloval do rebelky Brett.
Scénka ze svatby gayů a to jak to pak popisoval Brett to bylo fakt neskutečně vtipné. Zase v tom bylo poznat, že je to práce Elle Kennedy.

10 nejprodávanějších eknih (květen)

10.06.2022

Billy Summers, Medovník s pepřem a další knižní novinky (20. týden)

15.05.2022

Kniha Bouřlivá noc v seznamech