Oči dokořán přehled

Oči dokořán https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178218/oci-dokoran-178218.jpg 4 450 450

Aféra Blackstone série

Společná budoucnost Ethana a Brynne je v ohrožení. Oba musí bojovat o život, aby ji dokázali zachránit. Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim vzniklou situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží – společnou budoucnost? Oči dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Eyes Wide Open , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oči dokořán. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
12.03.2024 5 z 5

Tak konečně asi nejlepší díl.Bylo to romantické, erotické a i zároveň napínavé.

Jita160
24.10.2022 5 z 5

Za mě má série rozhodně vzestupující tendenci. Žádná nuda. Tady to byla jedna akce za druhou plno vzrušení ,zvratu a plno emocí.
Na Ethna a Brynne se to válí ze všech stran...neustále se jim zla minulost připomíná .
Ale jak obálka knížky naznačuje ,nedějí se jim jenom špatné věci :⁠,⁠-⁠)

Domkoslavka
08.05.2022 odpad!

(SPOILER) První knížka mě celkem silně zaujala, ale postupně jdou díly hodně ke dnu. Tenhle díl jsem ani nechtěla dočíst, protože se mi nelíbil přístup Ethana- jediné co on chce, je Brynne, ale není to normální vztah, je to hrozně přetažené za vlasy. Nejvíc mě naštvalo, když zjistil, že Brynne je těhotná a jeho první myšlenka byla, že ho nikdy nebude moct opustit nebo že jí do telefonu nainstaloval GPS ?!
Nikdy mě žádná kniha tolik nenaštvala. Nebudu číst ani jiné knihy od této spisovatelky.

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Kniha Oči dokořán v seznamech