Adrian Mole – léta u kapučína přehled

Adrian Mole – léta u kapučína https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416817/bmid_adrian-mole-leta-u-kapucina-YQw-416817.JPG 4 162 162

Deníky Adriana Molea série

Adrian Mole je už třicátník, ale moc úspěchů za sebou v životě nemá: nevydaný román, nevydanou rozhlasovou hru, nenaplněnou lásku k Pandoře Braitwaiteové, nemanželské dítě se Sharon Bottovou....

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Mladá fronta

Adrian Mole: The Cappuccino Years , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Adrian Mole – léta u kapučína. Přihlašte se a napište ho.

Vidlička
10.01.2024 5 z 5

Adrian mě provází skoro celým životem a krásně mi sňal klapky z očí, co se týče skutečného života v Anglii. K tomu se pokaždý, ale skutečně pokaždý když ho čtu (a že už pohodněkrátý), nehorázně nachlámu. Díky Sue!!!

Tentokrát jsem objevila tuhle větu: "Oč dál ještě může lidstvo pokročit k debilitě? Už teď jsme u dna."

magnolia
24.05.2022 5 z 5

Na začátku trochu politikaření kvůli Pandoře, ale potom už zase Adrian - kuchař, co neumí vařit, autor (tentokrát rozhlasové hry), syn, bratr, otec ... moc mě baví, tenhle moula moulovatej:)
A jako u všech dílů - skvělé kresby Václava Kabáta.

hippiesak
19.05.2022 5 z 5

Jo! Starej dobrej Adrian je zpět a opět v plné polní :) No konečně jsem se po čase dostal k 5. pokračování a opět jsem se smál v MHD cestou do práce. Bože, to je ale moula toto :) :) :) Člověk má obavy, když sahá po 5. pokračování, jestli to ještě pořád může mít kvalitu prvních 4 dílů. Ano! Může! ;) Doporučuji :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Adrian Mole – léta u kapučína v seznamech

v Právě čtených1x