Absurdity vysokých škôl a inteligencie na Slovensku přehled

Absurdity vysokých škôl a inteligencie na Slovensku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387088/mid_absurdity-vysokych-sk-l-a-inteligen-9Ze-387088.jpg 3 2 2

Publikácia Jána Dudáša - vysokoškolského pedagóga, docenta a doktora vied - prináša pozoruhodný, priam panoramatický pohľad do minulosti školstva, zvlášť vysokého, a to v európskom i slovenskom kontexte od staroveku až po súčasnosť. Rozsiahlosť získaného materiálu umožňuje lepšie si všimnúť charakter prípravy i postavenie vzdelaného človeka, inteligencie ako spoločenskej skupiny nielen v spoločnosti, ale aj "katakombách" školského organizmu. Osobitne zaujímavé sú kapitoly, ktoré priam chirurgicky, ostrým rezom skalpela, odhaľujú "absurdity" tohto vývoja v posledných desaťročiach. Kniha - o tom sotva možno pochybovať - vyvolá celkom iste polemiku. To je však určite lepší osud knihy, ktorá sa Vám dostáva do rúk.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Absurdity vysokých škôl a inteligencie na Slovensku. Přihlašte se a napište ho.

DivnýJanko
17.09.2018 5 z 5

povinné čítanie pre každého slováka, či bol na vysokej alebo nebol, prudko čítavá kniha, o dejinách, o čechizácii Slovenska, o judaizácii dôležitých postov.... po tejto knihe budete vidieť veci okolo seba inak! túto knihu by som zhadzoval z lietadiel a rozdával po dedinách. neexistuje kniha s takým veľkým a presným záberom o slovenskej inteligencii/múdrosti a mechanizmoch ktoré nás umelo udržiavajú v temnote. kúpte a prečítajte si ju!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Absurdity vysokých škôl a inteligencie na Slovensku v seznamech

v dalších seznamech1x