Báječná babičkovská soutěž v pečení přehled

Báječná babičkovská soutěž v pečení
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248970/mid_abraka-babra-248970.jpg 4 13 13

Abraka babra série

Pandořina babička je (vyslovujte šeptem) čarodějnice! Kamkoli vkročí, způsobí kouzelné zmatky. V tajemném zámku, při velkolepé televizní soutěži, v níž se babičky čarodějnice předhánějí v pečení, i na školní zahradnické soutěži. Ještě že umí kouzlit i Pandora. Dokáže tak napravit vše, co babička vyvede. Legrační příběhy Tracey Corderoyové s půvabnými ilustracemi Joea Bergera určitě okouzlí každého, kdo se rád směje.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Slovart (ČR)

The Glorious Granny Bake Off , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Báječná babičkovská soutěž v pečení. Přihlašte se a napište ho.

broskev28
26.06.2022 3 z 5

Já jsem knihu (lépe asi knížečku) zakoupila pro naši knihovnu právě z těch důvodů, které ve svém komentáři popisuje Ayna - je tenká, obrázky tvoří většinou nejméně polovinu strany, má velká písmena i větší řádkování. Takže je ideální buď pro začínající čtenáře, nebo pro ty, kteří s četbou stále ještě zápasí, ačkoli už jsou ve 3., 4. a dokonce i v 5.třídě.
Báječná babičkovská soutěž v pečení je 1.díl, ale my jsme už dříve koupili ty dva následující díly. Vůbec to nevadilo, protože babička Araminta Fialka Vránová i její vnučka Pandora jsou v každém díle znovu představeny a naše malé čtenářky jejich příběhy vyhledávají. Problém je jen v tom, že brožovaná knížečka není nejvhodnější na opakované výpůjčky.
A naopak: potěšilo nás zjištění, že první dva díly této minisérie jsou na seznamu perlorodek, tedy knížek vhodných pro čtenářskou soutěž Lovci perel!

Coli
17.05.2021 4 z 5

Příjemné čtení. V každé knize jsou 3 pohádky, určeno pro malé děti. Četli jsme před spaním a dětem se líbilo. Je to opravdu nenáročné.

Knihovnice01935
29.01.2021 4 z 5

Kniha je velmi jednoduše napsaná i ilustrovaná, spíše pro mladší čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Báječná babičkovská soutěž v pečení v seznamech

komedie

Tracey Corderoy