A zrodí se píseň přehled

A zrodí se píseň https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489752/bmid_a-zrodi-se-pisen-38G-489752.jpg 4 433 433

Kostičas série

Není tu bezpečno. Nevzdáme se. Po krvavé bitvě v Kruhu z růží je Paige Mahoneyová jako Kmotryně v neustálém ohrožení. Stabilizace roztříštěného londýnského podsvětí, kterému nyní vládne, bude složitější, než se kdy zdálo. Paige netuší, že její vládu může velice brzy ukončit zavedení zdokonaleného detektoru Senshield. Jeho vylepšená verze už dokáže rozpoznat první tři řády jasnovidnosti, což pro komunitu vidoucích a světa, v němž žijí, znamená jistou zkázu… A zrodí se píseň je třetí knihou plánované sedmidílné série. První díl Kostičas hned po vydání obsadil přední příčky žebříčku bestsellerů The New York Times, byl přeložen do osmadvaceti jazyků a připravuje se jeho zfilmování.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Host

The Song Rising , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize A zrodí se píseň. Přihlašte se a napište ho.

deedulka
13.04.2024 5 z 5

Další velmi povedený díl a laťka je opět vysoko. Cesta Paige nás zavede i do dalších zajímavých oblastí a nejsme tak omezeni pouze na Londýn. Napětí a akce na každém rohu udrží čtenáře zaručeně ve střehu. Těším se už na další pokračování.

AnnaNes
04.12.2023 4 z 5

Třetí díl byl oproti předchozím celkem nuda, nebavil mě tak moc jako první a druhý. Dám si menší pauzu, než se vrhnu na čtvrtý, Paige mám na chvíli plné zuby.
Ne že by to bylo špatně, ale chybí mi tu trochu romantika, jak jsem na ni celkem zvyklá u jiných knih.
Zároveň jsem zvědavá, co vše ještě autorka vymyslí, když je v plánu 7 dílů, aby to nebylo na škodu.

Nathally
06.11.2023 4 z 5

No začátek byl nic moc. Než se děj pořádně rozběhl byl skoro konec. Paige se mi v tomto díle zdála divná, jiná než byla v předchozích dílech. Rozhodně slabší díl, než druhý. Konec mě ale opět navnadil a jsem zvědavá na pokračování série.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha A zrodí se píseň v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech13x