Démon a slečna Prymová přehled

Démon a slečna Prymová
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56285/bmid_demon-a-slecna-prymova-X94-56285.jpg 4 917 917

A dne sedmého... série

< 3. díl

Jedného dňa sa v horskom mestečku Viscos objaví záhadný cudzinec s diabolským plánom. V lese ukryje zlatý poklad a vystaví tak pokušeniu ľudí, ktorí už roky žijú verní tradíciám v mestečku bez detí a bez budúcnosti. Do svojej hry vláka ako prvú slečnu Chantal Prymovú. Poverí ju, aby ostatným obyvateľom oznámila, že ak spáchajú smrteľný zločin, daruje im desať prútov zlata. Podľahnú obyvatelia Viscos pokušeniu a dopustia sa zločinu len pre peniaze? Románom Démon a slečna Prymová završuje Paulo Coelho trilógiu venovanú láske, smrti a moci, do ktorej patria diela Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala a Veronika sa rozhodla zomrieť.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

O Demônio e a Srta. Prym , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Démon a slečna Prymová. Přihlašte se a napište ho.

ivetka859
21.01.2024 5 z 5

Dějová linka je vlastně předvídatelná, ale jde o její postupné střípky - úvahy, alternativy, náboženské příběhy, chování jedince uvnitř nebo proti davu a kam až umí obě strany zajít. Knížka mi přišla velmi čtivá a dobře stravitelná.

Zemlja
05.10.2023 2 z 5

Nenadchla mě, nutila jsem se přečíst ji do konce. Žádná přitažlivá nebo zajímavá postava či myšlenka.

m.valova
18.08.2023 3 z 5

Moje první kniha od tohoto autora,je to pojetí dobra a zla a určitě nutí k zamyšlení a asi je nadčasová a hodí se do každé doby.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Démon a slečna Prymová v seznamech

v Právě čtených13x