99 významných uměleckých osobností rozhlasu přehled

99 významných uměleckých osobností rozhlasu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403740/bmid_99-vyznamnych-umeleckych-osobnosti--j5t-403740.jpg 5 2 2

Publikace obsahuje medailony 99 českých tvůrců slovesných pořadů, kteří se podíleli nebo podílejí na vzniku mnoha rozhlasových pořadů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 99 významných uměleckých osobností rozhlasu. Přihlašte se a napište ho.

milamarus
29.03.2022 5 z 5

Václav Čtvrtek, Miloslav Disman, Jiří Horčička, Zdeněk Jirotka, Oldřich Mikulášek, Ludvík Pompe, František Kožík, Jan Skácel a mnoho dalších. // U každého medailonu je fotografie (černobílá), medailony jsou řazeny abecedně od A do Z, tudíž můžete číst postupně; jen tak knihou listovat a čekat, které jméno vás samo chytne; a nebo můžete hledat podle jmenného či titulového rejstříku. Nechávám to na vás...
Nutno však doplnit anotaci shora v tom smyslu, že autorkou knihy není jen paní Ješutová, ale spolu s ní dalších 28 lidí. Je to cenné kolektivní dílo. // Vhodné pro devátou, čtrnáctou a patnáctou příčku letošní čtenářské výzvy. // Děkuji, chválím a přidávám štítky.

-------------------------------------
CITÁT:
Všechny vzpomínky v průběhu času blednou a zastírá je mlha zapomnění.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 99 významných uměleckých osobností rozhlasu v seznamech