Prachy, prachy, prachy přehled

Prachy, prachy, prachy https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2508/prachy-prachy-prachy-2508.jpg 4 85 85

87. revír série

Dvě stě tisíc dolarů ukradených z jejího bytu, získala Cass Ridleyová, bývalá vojenská pilotka, za svůj "vedlejšák" drogového kurýra. Nemůže toho litovat, protože ji záhy kdosi zavraždí, což i v čase vánočním přivádí naše staré známé na stopu vraha... První brožované vydání v českém jazyce.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Money, Money, Money , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prachy, prachy, prachy. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
12.05.2024 5 z 5

Vojenská pilotka převážející drogy, hladová lví smečka, tajná služba a únos prezidenta, parta všeho schopných knihkupců, bytový lupič sympaťák. K tomu Ollie Weeks dokonce dvakrát v akci zachraňuje Steva Carellu!
Všechny tyto zdánlivě nesouvisející karty rozdává autor do napínavé hry, ve které do poslední chvíle nevíte, kdo drží v ruce eso, jen tušíte, že bank nakonec vyhrají detektivové 87.revíru. Skvělý kousek!

Disease
25.03.2024 5 z 5

Z novější McBainovy tvorby je tohle jednoznačně nejlepší. Košatý příběh se povedlo parádně udržet a akčnější finále nepůsobí lacině.

rumund
08.11.2022 3 z 5

Tak nějak ani nevím co k této knize napsat. Tato moje prvotina od Eda McBaina mě nijak nenadchla, ale ani neurazila. Jak píši čtenáři přede mnou, začala kniha docela dobře, ale pak už jen polevovala a ten závěr mě taky moc nedostal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prachy, prachy, prachy v seznamech

Ed McBain
americká, 1926 - 2005