Nenávist přehled

Nenávist
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46953/nenavist-46953.jpg 4 290 290

87. revír série

Během jediného týdne jsou střelou zblízka zabiti dva policisté z 87. revíru: Mike Reardon a david Foster. Dvě úkldné vraždy bez zjevného motivu. Rozjíždí se zátah na propuštěné vězně, kteří by mohli mít se sedmaosmdesátkou nevyřízené účty, ale všichni mají skálopevné alibi. A revolver ráže 45 mm vystřelí znovu. Z tkání nalezených za nechty třetího zavražděného policisty, Hanka Bushe, vyčtou odborníci lecjaké údaje o vrahově postavě, zaměstnání, zvycích. Detektiv Steve Carella začíná tušit, odkud vane vítr. Udělá však osudnou chybu - svěří se se svým podezřením jednomu senzacechtivému žurnalistovi, a ten jeho informace zneužije. Vrah po přečtení novin pochopí: musí Carellu odstranit. A tak neopatrný Steve Carella ohrozil nejen vlastní život, smrtelné nebezpečí číhá především na jeho snoubenku, hluchohěmou Teddy Franklinovou..... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Český spisovatel

Cop Hater , 1956

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nenávist. Přihlašte se a napište ho.

Dom95
03.03.2024 5 z 5

Příjemná jednohubka, kdy se můžeme podívat do New Yorku v 50. letech minulého století a představit si, jak to tam chodilo. Určitě si přečtu další díly. I po téměř 70 letech od vydání se stále četlo lehce.

Naďa2411
16.02.2024 4 z 5

S partou detektivů 87. revíru jsem se již několikrát setkala, vždy se mi knihy líbily. Nevadí, že se čtou na přeskáčku, vždy se řeší jiný případ. Tato akniha je první díl a sympatický detektiv Steve Carella musí řešit vraždy tří svých kolegů, které se staly během krátké doby. Detektiv se musí více soustředit na osobní život zesnulých. Tento první díl není tak adrenalinový jak jsem zvyklá, přesto se mi kniha líbila.

Timkim
29.12.2023 3 z 5

Jen tak něco kratšího do ucha. Konečně jsem se dostal k prvnímu dílu 87 revíru. Je to více upovídané, více popisné, ale aspoň poznáme vyšetřovatele. Jako oddychovka a vstup do série dobré, ale nic, co by mě nutilo dát v zápětí další díl. 70%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nenávist v seznamech

v Právě čtených5x