Genetika - 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať přehled

Genetika - 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326037/bmid_genetika-50-myslienok-ktore-by-ste--vjm-326037.jpg 4 12 12

50 myšlenek série

Kniha Genetika z vyhľadávanej a populárnej edície 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať prináša prehľad 50 významných myšlienok z oblasti genetiky. Odpovedá na otázku, ako sa život vyvinul do dnešnej podoby, vysvetľuje, ako je vytvorená naša osobnosť, stručne opisuje podobu chromozómov, DNA či ľudského genómu. Prináša najnovšie informácie, ako môže genetika pomôcť v boji s rakovinou, HIV, maláriou a supermikroorganizmami. Zaoberá sa tiež etickými otázkami týkajúcimi sa výskumu kmeňových buniek, klonovania a potenciálneho umelého života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Genetika - 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať. Přihlašte se a napište ho.

Johncze
16.04.2023 4 z 5

Plusem jsou extra krátké kapitoly (max 4 stránky), kde každá pokrývá jedno téma. Z čehož logicky vyplývá, že je tam od každého trochu, což zde ale asi stačí.

Skripi
24.09.2020 2 z 5

Nie je to moja šálka kávy... :)

FlLys
28.04.2019 4 z 5

Přehled z genetiky dobře stravitelnou formou, některé informace ale byly zavádějící, nebo nedovysvětlené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Genetika - 50 myšlienok, ktoré by ste mali poznať v seznamech

v Právě čtených4x