365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka přehled

365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410653/bmid_365-gastromapa-lukase-hejlika-9df-410653.jpg 4 66 66

Jmenuje se 365, a to hned z několika důvodů – dělal jsem ji 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů ze všech českých luhů i moravských hájů. Podniky jsem rozřadil do 31 kapitol, kdy vás jedna vypraví na výlet, další zavede na snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný podnik nečekali, nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa. Tahle knížka jenom neradí, ona vám ty cesty plánuje!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka. Přihlašte se a napište ho.

Mrs.Depp
25.07.2023 5 z 5

Miluju knihy, ze kterých se dozvím něco poučného a zajímavého. Tahle knížka není úplně na čtení, ale spíše na prohlížení a plánování výletů a dovolených u nás v Republice. Nás teď čekají pár let spíše dovolené u nás, než v zahraničí a s touhle knížkou mě to bude bavit. Dokonce jsem tam našla 2 restaurace z našeho města, v jedné jsem dokonce ještě ani nebyla, tak je asi čas to napravit. Navíc jsou v knížce Tipy na 3 gastromísta kam bych se chtěla podívat . Esku v Praze, Kafe Smetanku v Plzni a Entreé v Olomouci. Knihu jen zatím jen zběžně prolistovala, takže se těším, jaké zajímavé místa ještě objevím :-)

Danafantom
18.04.2023

Když se chci dobře najíst, tak si dobře uvařím. Ani tato knížka mě do restaurací nenalákala :)

JancaMia
16.12.2022 5 z 5

Výborná kniha, brzo do mé knihovny poputuje i 555 . Lukáš je vynikající food pioneer a je super kolik lidí ho následovalo. Na gastromapě jsme s manželem téměř neustále a občas nám domu z gastromapy něco přifrčí přes wolt nebo damejidlo a poté souhlasně pokýveme hlavou že Lukáš mněl ve svém popisu dané lokace pravdu a že to byly dobře projedené nebo propité peníze .

Kniha roku 2020 je vyhlášena!

15.10.2020

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Ocenění knihy (1)

2020 - Kniha roku - Čtení tě mění (Životní styl a hobby)

Kniha 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka v seznamech

v Právě čtených5x