31 dní modlitieb za môjho manžela přehled

31 dní modlitieb za môjho manžela
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517046/bmid_31-dni-modlitieb-za-mojho-manzela-64719e9c22c62.jpg 5 2 2

Ježiš sa modlí za tvojho manžela a pozýva ťa, aby si sa k nemu pripojila Spomeň si na obraz Ježiša, ako kľačí na kolenách a modlí sa. Predstav si, že sa k nemu nakloníš a počúvaš, za čo sa modlí. Začuješ meno svojho manžela. Preži Ježišovu lásku k tvojmu manželovi a pripomeň si prisľúbenia z Biblie pre jeho budúcnosť. Pros za jeho duchovný rast a múdrosť. Modli sa za to, aby vydával svedectvo o svojej slobode a o svojej vášni milovať Pána.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Christian Project Support

31 Days of Prayer for My Husband , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 31 dní modlitieb za môjho manžela. Přihlašte se a napište ho.

Starmoon
27.05.2023 5 z 5

V jari som túto knihu čítala (lepšie povedané, modlila sa s ňou) už tretíkrát. Našťastie mám skvelého muža, na ktorom by som nemenila ani mäkké f, ale o to tu vlastne ani nejde. Ani o to, že v mnohých kapitolách (potenciálnych manželských výzvach či problémoch) som nás nenašla. Skôr túto knihu beriem ako prostriedok na pripomenutie si, aký je môj muž výnimočný, a že láska k nemu sa dá prejavovať naozaj rôznorodo.

Veľkou výhodou danej publikácie je podľa mňa jej stručnosť, prehľadnosť, zrozumiteľnosť, univerzálnosť. Skrátka, nech už máte akékoľvek manželstvo, časové možnosti alebo stupeň viery či vzdelania, osobne si myslím, že v tomto dielku si môže nájsť nejaké tie podnety každá manželka; a že modliť sa za svojho muža, pokojne aj s pomocou tejto knihy, nikdy nie je na škodu ;)).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 31 dní modlitieb za môjho manžela v seznamech