260 cvičení pro děti raného věku přehled

260 cvičení pro děti raného věku https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329416/mid_260-cviceni-pro-deti-raneho-veku-1aD-329416.png 5 2 2

Soubor cvičení pro děti s nerovnoměrným vývojem a děti handicapované. Soubor námětů a činností pro aktivní podporu vývoje dítěte ve věku od narození do 5 let. Hry a cvičení umožňují také zjišťovat vývojovou úroveň dítěte v nejrůznějších oblastech, jako je jemná a hrubá motorika, vnímání, řeč, myšlení, sociální vývoj.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Frühförderung konkret: 260 lebenspraktische Übungen für entwicklungsverzögerte und behinderte Kinder , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 260 cvičení pro děti raného věku. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
09.05.2024 4 z 5

Hledám si inspiraci pro práci s batolaty na cvičení a doufala jsem, že najdu nějaké dobré tipy i zde. Úplně tomu tak nebylo, ale i tak hodnotím knihu velmi dobře, protože to byl ucelený přehled pro vývoj dítěte a co má kdy ve kterém období zvládat. Oceňuji také přehledy k jednotlivým kapitolám.

Bonda
08.02.2023

Kniha může sloužit nejen jako soubor námětů k činnostem, ale také jako diagnostická pomůcka při hrubém hodnocení vývojového stupně dítěte nebo rychlosti jeho pokroku. Publikace je rozdělena do částí: Sebeobsluha – sociální vývoj; Jemná motorika; Hrubá motorika; Řeč; Myšlení a vnímání. V každé kapitole jsou řazeny činnosti od nejsnazší po nejtěžší a k tomu je uvedeno, pro jaký rok života je činnost určena (první až pátý rok). Kniha byla doporučena také pro práci s dítětem s odlišným mateřským jazykem: zejména kapitola Řeč, která může pomoci určit, na jakém stupni osvojení cizí řeči se dítě nachází.

Kartsy
04.02.2019 5 z 5

inspirativní způsoby jak správně rozvíjet psychiku i motoriku dětí

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 260 cvičení pro děti raného věku v seznamech

v dalších seznamech2x