1000 klasických receptů z celého světa přehled

1000 klasických receptů z celého světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95895/1000-klasickych-receptu-z-celeho-sveta-95895.jpg 4 10 10

1000+1001 série

1000 rozmanitých a lákavých receptů s jednoduchými postupy uvádí původní suroviny z řady zemí. Japonská tempura, italské těstoviny, španělské tortlly a thajská karí představuje jen zlomek z bohatství mnoha exotických pokrmů. Ponořte se do stránek této knihy a zažijte svátek chutí a vůní různých kultur. Nechte se v jediném okamžiku přenést na druhý konec světa! Tato obsáhlá kniha plná nejrůznějších receptů je doplněna řadou barevných fotografií, které ilustrují přípravu pokrmů krok za krokem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 1000 klasických receptů z celého světa. Přihlašte se a napište ho.

vvikingg
13.04.2023 3 z 5

o klasické recepty moc nejde, spíše takový průřez z Evropy jen pokrmy z Itálie, FranciIE, Španělska a vůbec ne tradiční, hodně pokrmů čínské kuchyně, indické a mexické oblast Karibiku některé suroviny neseženete ani dnes a to po 23 letech od přeložení vydání kuchařky, co se knize nedá upřít pěkné fotografie pokrmů

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 1000 klasických receptů z celého světa v seznamech

z celého světa