100 jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí přehled

100 jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51579/jednoduchych-tajemstvi-proc-jsou-pro-nas-psi-zdrojem-stesti-51579.jpg 4 4 4

Sociologové a veterináři již roky bádají nad pozitivními účinky, které mají psi na lidské zdraví a štěstí, a přesto jejich poznatky zůstávají skryté v téměř neznámých časopisech. David Niven, autor celosvětově úspěšné řady "100 jednoduchých tajemství", shromáždil nejnovější a nejdůležitější informace o hlubokém vztahu člověka a jeho psího společníka. Ve své práci čerpal z více než tisíce těch nejlepších vědeckých studií. Své poznatky shrnul do stovky základních způsobů, jimiž psi pozitivně ovlivňují náš život, přičemž každé z těchto "jednoduchých tajemství" doplnil pravdivým příběhem. Pokud tedy milujete svého psa - a věda praví, že ano - potom se pro vás tato kniha stane pravděpodobně nepostradatelnou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 100 jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí. Přihlašte se a napište ho.

CoreChick
24.10.2011 5 z 5

Moc milé čtení, které jsem zhltla během odpolední chvilky na odpočinek. Sama mám doma pejska a můžu všechno potvrdit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 100 jednoduchých tajemství, proč jsou pro nás psi zdrojem štěstí v seznamech

psi člověk a pes

David Niven