Zuzana207 Zuzana207 komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Už pri pohľade na obálku knihy je síce jasné, čo od príbehu očakávať... ale aj tak ma autorka milo prekvapila. Klišé scenár dokázala fantasticky spracovať. Knihu len ťažko pustiť z ruky, je to dokonale namiešaný kokteil vášne, humoru, napätia, sĺz a lásky.
"Tútni na Alana" a stanovačka boli pre mňa top momenty knihy. Už sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky. :-)

19.09.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Táto autorka dokáže vytvoriť krásne oddychové dielka. Do príbehu Drewa a Emerie namiešala správny pomer romantiky, humoru, napätia, erotiky. Výsledkom je veľmi pútavé čítanie, hlavné postavy si hneď obľúbite a knihu budete len ťažko púšťať z ruky. Ďalšia skvelá lahôdka k vášmu oddychu! :-)

11.09.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Týmto dvom autorkám sa opäť podarilo vytvoriť nápaditý, svieži a iskrivý príbeh, ktorý vás úplne pohltí. Kniha si vás rýchlo získa sympatickými postavami, pútavými dialógmi a korunu všetkému nasadí dohadzovačka Iris. Po odhalení Reedovho tajomstva príbeh získa trpkosladkú príchuť, ale aj napriek tomu na vás táto knižná lahôdka určite zapôsobí.

20.07.2020

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Veľmi pekné pokračovanie príbehu. Od týchto autoriek ďalšia lahôdka pre romantické duše. :-)

24.06.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

U mňa to má Elle zase na plný počet hviezdičiek. :-) Jej štýl písania je vynikajúci, dej zaujme hneď od začiatku, takže kniha sa číta v podstate sama. Viaceré postavy sú charakterovo protichodné, čím dochádza k napätým aj vtipným situáciám. Oceňujem prepojenie so sériou Off - Campus, vďaka čomu som sa dozvedela viac aj o iných postavách v knihe.
Hoci som už školské lavice opustila pomerne dávno, rada si študentský život týmito sériami pripomeniem. :)

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Milé, vtipné, iskrivé... čo dodať? Ďalší veľmi pekne spracovaný príbeh s homosexuálnou tematikou. Týmto autorkám to znovu vyšlo na plný počet hviezdičiek. Len tak ďalej! :-)

23.04.2021 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Hoci je táto séria z kategórie young adult, človek bez ohľadu na vek pri nej vypne, zasmeje sa, občas nahnevá, ale hlavne oddýchne. Určite odporúčam. :-)

21.09.2020 5 z 5

King King T. M. Frazier

Prosím vás, neodsudzujte knihu podľa obalu alebo negatívnych recenzií! Na prvý pohľad je jasné, že nejde o typickú "lepkavú" romancu, ale ani o brak. Hlavný hrdina pochádza z nefunkčnej rodiny, sám hľadá svoj smer v živote a ocitá sa na opačnej strane zákona. Pre lepšie vnímanie drsného prostredia, v ktorom sa dej ocitá, chápem vulgárnejší slovník. Kniha sa čítala dobre. Po prečítaní prvej časti som sa nedočkavo vrhla na druhý diel. Hrdinkina strata pamäte udržiavala čitateľa v strehu, na čo ďalšie si spomenie a ako to ovplyvní dej. V príbehu bola zaujímavá zápletka a ešte lepšie rozuzlenie. Po prečítaní zistíte, že nie je delikvent ako delikvent a aj hrôzostrašne potetovaný motorkár môže mať láskavé srdce. ;-)

27.07.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tisíckrát použitý námet šéf verzus asistentka dokázala autorka veľmi pekne spracovať. Knihe nechýba napätie, humor, dráma a láska. Odporúčam.

23.06.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Milé, vtipné, iskrivé! :-) Knihu určite odporúčam, postavy si zamilujete, niektoré hlášky budú rezonovať v ušiach ešte zopár dní a po prečítaní budete ľutovať, že ste tak rýchlo čítali. :-))

21.06.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Priznávam sa, že som nevedela, čo od knihy s gay témou čakať. Takúto knihu som ešte nečítala. Ale zas na druhej strane všetky knihy od týchto autoriek som priam zhltla. Takže musím povedať, že príbeh ma zaujal a kniha sa dobre čítala. Autorky priamo úmerne dávkovali romantiku, napätie, humor i sex. Oceňujem nápad písať o tejto téme. ;-)

Omyl Omyl Elle Kennedy

Zase jedna z vydarených kníh od tejto autorky. Príbeh si čitateľa získa sympatickými postavami, nenáročnou zápletkou, kľukatou cestou za láskou, jemnou erotikou a nemalou dávkou humoru. Podľa mňa - oddychovka, ako sa patrí.

21.09.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Pekná letná oddychovka. Kniha je prudko čitateľná, vtipná a romantická. Postavy sú sympatické a v tomto pribehu si vás získajú dokonca aj zvieratá. :-)

07.07.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Cez temnotu a chlad, ktorými je obklopený hlavný hrdina, dokázala vzklíčiť úprimná láska. Síce s väčším vekovým rozdielom, ale v tomto príbehu to vôbec nevadilo. Vzhľadom na všetko, čomu musela Edie čeliť vo svojej rodine, bol Mute pre ňu ako bezpečný prístav. Ďalší vydarený kúsok tejto série, ktorý odporúčam. :-)

28.06.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Penelope opäť nesklamala! Tentoraz si vybrala nezvyčajne citlivú tému, ktorú dokázala ešte citlivejšie spracovať. Krásny príbeh, ktorý zanechá silný dojem.

24.06.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tento príbeh mal takú trpkosladkú príchuť. Čítal sa dobre, dej ma zaujal od začiatku. Túžba odhaliť Viciousovu pravú tvár ma hnala stále vpred. Jeho postava bola zaujímavo vykreslená - najprv ste ho pol knihy nenávideli a potom ho ľutovali a obdivovali,ako to všetko dokázal prekonať. Knihu určite odporúčam.

22.06.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

U mňa zase na plný počet hviezdičiek! :-) Vyvážená dávka humoru, trochu drámy a hlavne veľa lásky = oddychovka ako má byť.
Hunterovi patrí môj obdiv, že v jeho veku dokázal stále rozmýšľať hlavou a nie rozkrokom.
A Demi preto, že silou vôle a pomocou priateľov dokázala "mnícha" znesvätiť. ;-)
P. S.: Po prečítaní tejto knihy si určite veľa dievčat rozmyslí, či si dajú "obří kruhy" do uší. :-)))

25.05.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Ďalšia parádna kniha. :-) Čo dodať? Zas plný počet hviezdičiek, táto autorka to jednoducho vie. Brenna pôsobila dojmom bláznivej študentky s riadne podrezaným jazykom. Na začiatku knihy by som nepovedala, aké trápenie z minulosti v sebe nosí. Ale ukázala svoju silu a s pomocou Jaka sa s tým vyrovnala. A ten Conellyho sexepíl? ..... z tej knihy normálne sršal. :))

20.05.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Táto kniha bola SUPER! Čítala sa v podstate sama, pútavý dej, neobvyklé letecké prostredie, hlavný hrdina na zabitie a na zožratie súčasne. :) Buď vás naštval alebo pobavil tak, že ste sa usmievali dva dni. Odporúčam prečítať.

09.04.2020 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Po tejto knihe som siahla viac - menej naslepo. Hľadala som iný námet ako vzťah šéf/asistentka. A môj výber som teda neľutovala. Kniha ma milo prekvapila, výborne spracované a prudko čitateľné. Kto hľadá niečo náročnejšie ako len jednoduchú, priamočiaru romantiku, táto kniha určite splní účel.

23.04.2021 5 z 5