zuskajanis zuskajanis komentáře u knih

Na křídlech racků Na křídlech racků Jan Rudzinskyj

hezka knizka ale cekala jsem vic pribehu nez mentorovani a "koucovani" jak si neposr*t svuj zivot a delat co cloveka bavi... ocenila bych nejdriv uceleny pribeh (klidne i za delsi zivotni obdobi) a na konci "koucing"

23.01.2022 3 z 5

Prsa a vajíčka Prsa a vajíčka Mieko Kawakami

opravdu tezke docist az do konce, temata zajimava ale nejak postradali "fresh" dej, nejakou linku, co by to plynule, a temer neslysne a neviditelne vedla dal jako zminovany shikanzen... tady to se vleklo jak lokalka, kdy clovek sice ma sanci pozorovat vse ze vsech stran a xy krat se zastavi v zastavce aby se po nejake dobe vzdy zas pomalu rozjela, ale clovek dojde do cile sice stastny ale strasne ukodrcany a utahany. Takto nejak to mam ja s touto knizkou. Nemusi to byt vzdy jizda jako v sikanzenu, ale rozhodne bych rychlejsi tempo uvitala.

12.12.2021 2 z 5

Neuvěřitelná fakta o hovínku Neuvěřitelná fakta o hovínku neznámý - neuveden

opravdu zajímavé fakta, které se člověk jen tak nedozví, doporučuji

03.09.2020 5 z 5

mno, asi jak vetsina zde, vic zklamani nez nadseni. prislo mi to trosku jak parmensky dennicek pubertacky, ktera sem tam "musela" delat letusku. a pro kterou je povolani letusky vlastne tezka nuda nebyt tech pareb... taky jsem se vlastne o praci letusky nedozvedela temer nic a styl psani je opravdu vhodny max jak komentare kamaradum na instagram, nikoliv jak kapitoly beletristicke literatury, ci samostatne povidky z prostredi leteckych spolecnosti... mno hodne povyku pro nic, kdyby knizka splnovala na co reklama nalakala, bylo by to lepsi, ale jak uz xy krat provereno, reklama je nesrovnatelne lepsi nez propagovany produkt

05.06.2020 1 z 5

za mne skvele ctive cteni, dostala jsem se ke knizce az ted, po dlouhem odkladani a slupla ji velice rychle pri me ceste z asie. neuveritelne rychle pribeh ubihal a vtahl do deje

15.12.2019 5 z 5

Môj boj, tvoj boj Môj boj, tvoj boj Ronda Rousey