Zlá-Ňufie Zlá-Ňufie komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Aaa tak tohle bylo boží! Měla jsem z toho trochu strach, ale parádníí. Přečteno na jeden zátah a vrhám se na druhý díl. Přijde mi, že téma zamilování do svého nejlepšího kamaráda je tak blízké obecně, že i proto mě to tak pohltilo.

01.04.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jsem nadšená! Knihu mi doporučila sestra a jak jsem zacala cist, nemohla jsem prestat. Je to prijemne, ctive, trochu divci klasika, ale to clovek obcas potrebuje.
Moc se mi libi stridani pohledu, kombinace lovestory a tezsich zivotnich situaci a vazne prijemne napsane.. Přečteno ani ne za dva dny a jdu na další díl, snad bude taky tak skvělý!
Ps.: taky milujete Garretta? ❤️

04.10.2017 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Knizka se mi moc libila. Trochu jsme necekala zapletku ani problematiku, ale bylo to fajn!
Neni to sice Elle, ale i tak to bylo bezva, ctive, zabavne a ocenuji ze drama nebylo prilis velke, to me pak spis obtezuje. Jen tu vilu bych si odpustila, zavani to vnitrni bohyni z 50 odstinu…
Urcite knizku doporucuju :)

30.07.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

(SPOILER) Moje první zkušenost s autorkou a kniha se mi libila moc. Mam rada romanticke knihy, takze parada.
Prostredi Islandu bylo krasne a libila se mi napinava atmosfera.
Jedine co.. asi v pulce knihy jsme mela trochu krizi a zaver byl takovy uspechany.
Spoiler - mrzelo me, ze se nevratili zpet na Island… ale to sou takove detaily.

28.09.2022 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Byla sem varována, ohledně hlavní hrdinky, takže jsem neměla příliš velké očekávání.
Nakonec mi to přišlo fakt fajn a Connor je bezva. Taylor mě dost rozčilovala no.
To drama na závěr vych si reda klidně odpustila, to mě v dočtení pěkně zbrzdilo.
Ale je to Elle a ja tohle kliše prostě můžu :)

12.01.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Přečteno opět jedním dechem a musím říct, že tento díl se mi asi líbí nejvíce.. Nic mu neschází a i když tam jsou i temné chvilky, dil je snad ještě vtipnější předchozí! Miluju část se stmíváním :D ❤️

13.10.2017 5 z 5

My My Elle Kennedy

Po prvním díle jsem byla celá natěšená a pak to bylo trochu jiný než jsem čekala... Ale dává to smysl, je to první kniha od autorky, která je již o existujícím páru. Romantický začátky, oťukávání atd jsme se měli v díle předešlém. Bylo to jiný, ale mně se to moc líbilo. Jen mě mrzí, že to bylo tak velkou část knihy trochu ponurý... Naštěstí to závěr spravil! Hned jsem se pustila do rereadingu WAGSek a prostě božíí.

01.04.2020 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak tohle bylo bezva! Elle opět nezklamala a muzu jen doporucit ????.
Ja ty vysokoškoláky prostě můžu. Bavilo, moc ????

24.02.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Bála jsemse, že poprvní díle budu z 2. zklamaná, ale naštěstístí zbytečně. Přečteno za den a zase paráda. Zábavné, čtivé a tak dále. 1. díl se mi líbil asi o malinko více, ale i tak sem nadšená :))
A ano, je to klišé, ale s tim tak trochu počítáme ne? :D

06.10.2017 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Po přečtení některých komentářů jsem ke knížce přistupovala s obavami, ale zbytečně! Tohle mě tak bavilo! Bylo to vtipné, přirozené a čtivé. Za me ze serie briar-U nejlepsi! Jen skoda obalky, to je fakt prešlap :(

18.05.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Wow! Moje treti zkusenost s Colleen a teda parada! Hodně mě zaujala zápletka a od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Zase sem si pobrecela, aby ne kdyz se v knize resi takova temata. Libilo se mi i prokladani knihy versi, bylo jich tak akorat. Knihu jsem si moc uzila, za me lepsi nez Bez nadej :)

24.07.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Wow... Moje první kniha od autorky a jsem nadšená.. Kniha je čtivá, postavy dobře vykreslené a zajímavá zápletka.
Kniha je.. krásná, silná a taky teda smutná. Nedokážu říct, jestli si ji někdy přečtu znova, i když sem dočítala na jeden zátah.. Rozhodně budu nad knihou ještě nějakou dobu přemýšlet..

03.06.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Myslim, že jsem lehce nad cílovkou a jsem uchvácená! Přečetla jsem jedním dechem a stále na knížku myslím, nemůžu se dočkat pokračování! ❤️ Po delší době jsem zase jednou nadšená z knížky, jsem zvědavá, jestli je to ten typ knížkyc co budu moci číst stále znovu.
Děkuji za ni ❤️

28.03.2019 5 z 5

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham Z rodinné kroniky Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Věděla jsme do čeho jdu a po "prvním" díle jsem nebyla nijak zvlášť škovaná. Obvykle vysvětluji, že je to porno v knize a že je to čtivé. Jediné, co mě trochu šokovalo, byla přemíra incestu..
Myslím, že člověk by si měl před knihou trochu zjistit do čeho jde a podle toho se rozhodnout jestli to snese. Já doporučuju.

30.07.2017 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tohle bylo dobry… neni to ma první knizka o 2 muzich a docela me bavi ten proces priznani si orientace… ocenuji i tema prijeti okoli a poukazani na vliv nabozenstvi!
Kniha je ctiva, vyviji se a tak! Davam 4 hvezdicky za to, ze bych mozna ocenila trochu vic chvilek spolu. Tesim se na dalsi dily

07.08.2022 4 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Občas se to trochu vleklo, ale jinak opět bozi! Věřím, že až se do toho pustím znovu, bude to ještě lepší. Autorka sama píše, že psát tuto knihu ji bavilo nejvíc od psaní Návrhu a myslím, že je to v knize tak nějak cítit, ten zapal :).

15.04.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tahle kniha mi zlomila srdce. Kdyz jsem byla asi ve tretine knihy, precetla jsme si nejake recenze zde a zacala jsem mit podezreni, ktere se nakonec naplnilo...
ach jo, Ryle je uzasny a tolik me boli, jaky je...
kniha se zabyva dulezitym tematem, rozohodne doporucuju, ale je to smutny... ach jo

29.08.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Ja mam takovou radost, ze sem zase zpět v kampusu! Na tuhle knihu jsem se fakt tesila a nezklamala, diky Kennedy, ze te mame!
Bylo to ctive a rada sem potkala zname tvare. Ubiram jednu hvezdicku za takovej pomalejsi rozjezd a taky za to, ze uz sem chvilema nemela troelivost se Summer :D.

24.07.2019 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Bylo to fájn, zábavné, čtivé a tak. Za mě trošku pomalejší rozjezd, ale čím dál jsme byla, tím se mi kniha líbila více. Ke knížce už se asi nevrátím, což se o Off campus říct nedá (po 1. přečtení jsem si je pořídila domu), ale i tak to bylo vážně moc fajn a těším se na další díly. A cením o něco lepší obaly než u Off Campus ;D

25.03.2018 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Příjemná červená knihovna, i kdyz hodne predvidatelná, ale obcas je to potreba :). Přečteno za jeden den, velmi čtivé, osobně se mi knížka líbila mnohem více než autorčina Turbulence.

03.01.2021 5 z 5