ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Kniha plná humoru, ale i neštěstí. Prostě ze života... Nesedl mi moc styl psaní - hlavně absence uvozovek. Ale rozhodně knihu doporučuju všem ženám, které potřebují trochu zvednout náladu nebo jako čtivou oddechovku na dovču. Více v mojí recenzi.

13.06.2021 2 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Pořád je to fajn kniha, ale nejslabší ze série. Místy se to prostě táhlo... víc v mojí recenzi.

29.05.2021 3 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Od téhle růžovky jsem nic moc nečekala, ikdyž mě na Instagramu zaujala anotace... ale musím říct, že to je jedna velký pecka a až na pár drobností jsem si všech těch 540 stran (fyzicky je jich opravdu tolik) užila. Víc v mojí recenzi.

23.05.2021 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Tahle kniha mě opravdu hodně zaujala. Doufám, že v dalších dílech se nespálím. Často jí recenze přirovnávají ke Skleněnému trůnu. Jestli s tímhle přirovnáním souhlasím se dočteme v mojí recenzi :).

22.03.2021 4 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

Knížka se mi celkem líbila. Věřím, že není pro každého, ale tato prvotina se mi líbila. Není to nacpané akcí, ale je to čtivé a měla jsem to hned "v sobě". Více informací v mojí recenzi :).

25.11.2020

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Důstojné zakončení průměrné série. Mně se Mona Kasten extra do vkusu netrefila, ale jinak je dílo opravdu velmi čtivé. Uvítala bych rozhození knih k různým párům.

30.05.2022 3 z 5

Bezvětrné město. Kniha První Bezvětrné město. Kniha První Éléonore Devillepoix

Knihu jsem dostala ve spolupráci s nakladatelství Host a jsem moc ráda, že jsem si ji mohla přečíst. Příběh Lastyanaxe a Arky byl vážně skvělý a troufám si říct, že jsem dostala aspoň kapičku romantické linky, kterou jsem tu vůbec nečekala. Těším se na další díl. - Víc v mojí recenzi.

07.05.2022 4 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Pojďme si říct, že po dvojce je už těžké být horší... Ale Shelby Mahurin naštěstí vzala rozum do hrsti a dokončila sérii důstojně. Líbilo se mi, co přidala a i když jsem z těch plot twistů byla dost rozpačitá, nakonec se to povedlo.

05.04.2022 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Skvělé čtení pro příjemný večer nebo dva. Za měsíc si na ní možná ani nevzpomenete a rozhodně vám nedá nic moc do života. Ale je super čtivá a rozhodně si ji užijete. Víc v mojí recenzi.

29.12.2021 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Knihu vám moc doporučuji. Je to příjemná oddechovka a rozhodně sedí do zimního období. Od autorky jsem četla všechny u nás vydané knihy a tahle je za mě malinko slabší, ale stále nadprůměrná. Detaily najdete v mojí recenzi.

07.12.2021 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Moje první Mona Kasten. Jako jo, bylo to super. Čekala jsem ale trochu víc. A ten konec mě dostal. Takže... mohl by už někdo, kdo ho má půjčené, vrátit Zachraň se do naší knihovny? Děkuji :D. Víc v mojí recenzi.

21.11.2021 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Kdyby se zapracovalo trochu na formě - což bude asi trochu chyba překladu, tak by tahle knížka byla i na pět hvězdiček. Obsah je vážně pecka. Doporučuji.

14.11.2021 3 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Malé milé čtení na letní večery. Edice Red dostala laťku dost vysoko a tak jsem možná čekala trošinku víc, ale přesto jsem si čtení vážně užila. Víc v mojí recenzi.

18.08.2021 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Neotřelý a v té době dost originální počin. Tahle autorka prostě umí. Víc v mojí recenzi.

17.07.2021 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Strhující a uslzený závěr série, do které jsem se okamžitě zamilovala. Jestli vás zaujalo téma série, tak vám garantuji, že budete spokojení. Víc v mojí recenzi.

17.07.2021 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Tahle série je prostě skvělá. Někdy bych si vytrhala vlasy nebo mrskla s knížkou o zeď, když šlo o Tessina rozhodnutí, ale stejně to miluju :D. Víc v mojí recenzi.

09.07.2021 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Rozhodně milé a vtipné čtení - ideálka na léto k moři nebo na chalupu. Více info v mojí recenzi :).

23.06.2021 4 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tohle si prostě musíte přečíst. Jednoznačně velká pecka a myslím, že i nejlepší kniha, která letos vyšla. Víc v mojí recenzi :).

18.06.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Ach bože. Proč? Chtěla bych říct, že se dalšímu dílu vyhnu, ale myslím, že budu zase zvědavá, jestli autorka změnila svou klesající tendenci... Hrdinové jsou fajn, ale zbytek je moc a zároveň málo. Moc Williama a nepravděpodobných nelogičností (jak jinak říct slušně blbostí?) a málo humoru, zápletky a sexu... Chcete vědět víc? Jukněte do mojí recenze.

24.05.2021 2 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Čekala jsem víc, protože jsem byla namlsaná Navždycky. Ale stejně jsem si knihu moc užila. Chatové konverzace, popkulturní narážky a drzá cosplayerka jsou prostě super. Víc v mojí recenzi.

23.05.2021 3 z 5