Žanek_Hantec Žanek_Hantec komentáře u knih

Velká kniha podělávek, aneb, Nikdy jsem nelhal Velká kniha podělávek, aneb, Nikdy jsem nelhal Pavel Čiča Jelínek (p)

Těžce hustá bichla, Čiča je king!

27.11.2023 5 z 5

Generace Beatles 2 aneb Cestou do krematoria Generace Beatles 2 aneb Cestou do krematoria František Ringo Čech

Ringo je boží! Ale Ruskej tejden je jen jeden...

27.11.2023 4 z 5

Sovák potřetí Sovák potřetí Slávka Kopecká

Sovmen betelné, fšecky tři bichle.

22.09.2023

Morový ostrov Morový ostrov Marie Hermanson

Carter to néni, ale je to docela špica.

04.08.2023 5 z 5

Záhadné Zimbabwe Záhadné Zimbabwe Alois Bradáč

Velice zajímavá kniha, čte se jedním dechem! :)

18.02.2016 5 z 5

Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Luboš Xaver Veselý

Výborný průvodce Las Vegas. Navíc knize zcela nektiricky fandím proto, že jsem byl v teamu lidí, kteří tam s Xaverem jezdili a propagoval jsem ve Vegas svou knihu o hantecu. :)

18.02.2016 5 z 5

Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Petr Novotný

Velice fajn počtení, pro fandy Dakaru i něco navíc.

Továrna na legraci Továrna na legraci Marie Formáčková

Pro fanoušky Petra doporučuju velmi! :)

18.02.2016 5 z 5

Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera František Ringo Čech

Je vidět, že nám Ringo stárne. Hodně témat je trochu na škodu. Někdy méně by bylo více, ale jako fanda říkám - furt dobrý! :)

18.02.2016 5 z 5

Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci František Ringo Čech

Velice hezká kniha, ocení fandové Ringo Čecha. Pro zasvěcené je jahůdkou na dortu příběh divadelní děvy, která si vzala nakonec opraváře výtahů a dala košem mistrovi

Noční můra Noční můra Thomas N. Scortia

Špicová bichla! :)