zaandulee zaandulee komentáře u knih

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Knihu jsem si přečetla až po přečtení ostatních dílu a musím říct, že by to bylo lepší na začátku. Ale příběhy byly opravdu skvělé, dobře na sebe navazovaly, což velmi oceňuji. V ostatních dílech se často nadhazovaly události a příhody z této knihy. Také jsem ráda, že si můžu konečně přečíst něco o Samovi, o němž jsem moc nepochytila z ostatních dílů. Celkově jsou tyto příběhy parádním doplněním série, velmi povedené.♥

28.05.2020 5 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Knize bych nic nevytkla, v žádném případě mě nenudila. Byla plná dobrodružství, zvratů, smutku i veselí. Na přečtení knihy jsem se velice těšila a je mi líto, že je to už konec. Vím však, že autorka napsala další sérii s lovci stínů, která prozatím nevyšla v češtině. Proto se na české vydání této trilogie velmi těším. Rozhodně knihu doporučuji přečíst, byla opravdu čtivá a napínavá, se závěrem knihy jsem byla více než spokojena.

23.01.2020 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Pěkně se četla, spíše na odpočinek.

27.09.2019 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Opravdu skvěle napsaná kniha. Nečekala jsem, že se bude tak dobře číst. :)

05.02.2019

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Kniha byla zajímavá a odlišná. Moc mě zaujala.

26.11.2018 4 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Myslím, že je to opravdu odpočinková kniha, nejlépe o zimních prázdninách, v zimních měsících. Námět knihy se mi zdál opravdu originální, vtipný a zajímavý. Hlavní "hrdinka" byla zábavná, ostatní postavy také nebyly špatné.

Doporučuji všem, kdo mají chuť na jednoduchou ale vtipnou oddechovku.

30.03.2021 4 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Tato kniha se mi opravdu líbila. Přečetla jsem to během chvilky, nedalo se od toho odtrhnout. Příběh byl zajímavý, nápaditý a pro mě po delší době něco jiného. Postavy mi opravdu sedly, hlavně hl. hrdinka a její strážce Alden ♥, který je prostě miláček.♥

Nebyla jsem však spokojená s koncem, byl nedouzavřený! A ještě více jsem se naštvala, když jsem zjistila, že další díly nebudou! :( Nechápu proč, kniha je velmi nadějná, je to opravdu škoda.

20.09.2020 4 z 5

Pozorovatelka Pozorovatelka Anna Bright

Podle obsahu knihy jsem si říkala, že mě děj zaujme a bude to zajímavé. Poté jsem četla hodnocení a nedočkala jsem se moc kladných ohlasů, ne tolik kolik jsem čekala. Knihu jsem si i tak přečetla a musím říct, že mě nijak moc nenadchla, námět byl zajímavý, hrdinka trošku dětská. Bylo to spíš takové oddechové čtení, nic moc napínavého ani zvratového. Vadil mi opravdu otevřený konec a spoustu nedořešených a nevysvětlených věcí. Rozhodně to potřebuje další díl, který si stejnak přečtu, i když mě kniha moc nezaujala, chci vědět jak vše dopadne. :D

01.06.2020 3 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Nedočetla jsem, musela jsem se nutit do každé kapitoly, ale nakonec jsem to vzdala. Velmi nudný a nezáživný příběh.

27.09.2019 odpad!

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Skvělá!

08.02.2019 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Před přečtením knižní série, jsem viděla seriál, který je velice povedený a patří mezi mé oblíbené. Těm, kteří jdou do knižní předlohy musím sdělit, že mají jen trochu společného, ale většina děje i postav je odlišná. Hlavní trojice (milostný trojúhelník) tady samozřejmě je, ale protkaný úplně jinými momenty, situacemi a dobou.

Jelikož je série dost dlouhá - 17 dílů, nevybavím si co přesně se v kterém dělo, ale vždy tam bylo dobrodružství, zachraňování, nadpřirozeno a nějaký záporák. Musím říct, že při 1. čtením jsem byla dost spokojená, ale nyní s odstupem, bych knižní sérii tak pozitivně nehodnotila. Beru však v úvahu, že se jedná o poměrně dost starou fantasy sérii, takže vše beru s rezervou.

28.07.2022 5 z 5