YogiB. YogiB. komentáře u knih

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Pět hvězd je málo.

11.03.2016 5 z 5

Provazochodkyně Provazochodkyně Simon Mawer

Dívka, která spadla z nebe a Provazochodkyně je jeden příběh a je možno ho hodnotit pouze dohromady pěti hvězdičkami. Část příběhu jsem poslouchal jako audioknihu, část četl a kdybych mohl Lucii Pernetové za načtení audioknihy dát šestou hvězdičku, udělal bych to.

09.01.2017 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

09.01.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nápad skvělý, dějový spád trochu horší. Někde jsem tu v komentáři četl, že někdo očekával od Posla stejnou úroveň jako od Zlodějky knih a byl zklamán. Mně se Posel četl lépe.

26.07.2016 4 z 5

Nejlepší ze všech světů Nejlepší ze všech světů Irena Brežná

Podobně pojaté vyprávění jako Hrdý Budžes od Ireny Douskové. Bohužel v tomto porovnání se Nejlepší ze všech světů jeví jako slabý odvar prózy Ireny Douskové.

01.03.2018 3 z 5

Praga Piccola Praga Piccola Miloš Urban

Kniha mě spíše zklamala. Název slibuje dozvědět se něco o automobilce a autech Praga, ale ta jsou v knize jen kulisou pro líčení milostných avantýr Bertolda Neumana.

11.03.2016 3 z 5