xxxmoncicak xxxmoncicak komentáře u knih

Upírova zrada Upírova zrada Susan Goggins

Jednoduchý příběh.

15.06.2020 2 z 5

Venkovský lékař Venkovský lékař František Skácelík

Jednoduchý příběh. Jedna z mála kterou mi stačí číst jednou.

11.01.2020 2 z 5

Zloději krásy Zloději krásy Pascal Bruckner

Ze začátku mě to až tak nebavilo,pak děj začínal nabírat na obrátkách . Ale celkově mě to až tak nenadchlo.

04.08.2019 3 z 5

Láska a smrt odvážného střelce Láska a smrt odvážného střelce Zdeněk Lahoda

Příběh který je pro mě zajímavý až v půlce knihy . Nic extra ale dá se to přečíst. Stačí mi jednou.

14.06.2019 3 z 5

Slečinka se zelenýma očima Slečinka se zelenýma očima Maurice Leblanc

I přes chyby se to dá číst. Jednoduchý příběh. Ale stačí mi ji přečíst jednou. Až tak mě nezaujala.

13.05.2019 1 z 5

Oheň a bič Oheň a bič Dick Francis (p)

Úžasně napsané. Klidně si ji přectu několikrát. Příběh je od začátku do konce zajímavý.

28.04.2019 5 z 5

Já mu ukážu Já mu ukážu James Hadley Chase (p)

Knihu jsem si přečetla po delší době a pořád mi přijde zajímavá a napínavá. Je napsaná dobře. Lehce se mi četla.

12.04.2019 5 z 5

Jsi jednička, Zuzko Jsi jednička, Zuzko Věra Řeháčková

Příběh který obsahuje od všeho něco co zažívá člověk i v běžném životě. Příjemné čtení pro náctileté. Po XX letech jsem se vrátila do mladí když jsem knihu četla.

28.03.2019 4 z 5

Muž na výspě Muž na výspě Jiří Ota Parma

Příběh o snaze něco změnit ale marně. Čte se dobře ale stačilo.

20.03.2019

Nemám čas na umieranie Nemám čas na umieranie Róbert Stangl

Viděla jsem příběh a už u toho jsem slzela. Při čtení jsem brečela ještě více. Neuvěřitelně krásný příběh s dobrým koncem.

18.03.2019 5 z 5

Nehoda Nehoda Waclaw Bilinski

Že by mě to až tak zaujalo se nedá říct.

12.03.2019 1 z 5

A+B = Láska A+B = Láska Jurij Gennaďjevič Tomin (p)

Lehký příběh pro mladé :)

20.02.2019 3 z 5

Láska a nenávist Láska a nenávist Carla Neggers

Příjemné čtení. Příběh je napsán příjemně na jeden nádech jak říkám.

08.02.2019 5 z 5

Tvrdý úder Tvrdý úder Dick Francis (p)

Skvělá četba. Čtu už po několikáté :)

24.01.2019 5 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Evan Hunter (p)

Příjemny příběh. Čte se dobře. Ráda jsem si ji přečetla po letech znova.

05.12.2018 4 z 5

Pár minut na památku Pár minut na památku Naira Gelašvili

Velmi hezký příběh. Ráda jsem si knížku přečetla znova.

03.11.2018 5 z 5

Královna ze Sáby Královna ze Sáby Knut Hamsun (p)

Sice jsem ji přečetla rychle ale nijak zvlášť mě nezaujala.

06.09.2018 1 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Strašně lehce se mi kniha četla. Od začátku mě bavila. Přečetla jsem jedním dechem jak se říká. Příjemný příběh

14.02.2018 5 z 5

O čem sním, když náhodou spím O čem sním, když náhodou spím Andrej Babiš

Když jsem nakupovala knihy tak tahle tam byla v komínku. Říkala jsem si co tam bude. Nakocec jsem ji měla přečtenou rychle až jsem se divila. Vize zajímavé ale řekla bych že to je takový ten běh na dlouhou trať. Kdyby se většina plnila ještě za mého života uvítala bych změny tako jako jiní. Je tam hodně vize do budoucna ale s takovou vládou si to neumím představit. S čím nesouhlasím je měna ;o/ Věřím že p.Babiš to nemyslí zle a chtěl samozřejmě i voliče ale bude mít co dělat aby ukázal pravdu a to co by chtěl změnit.... Uvidíme. Jen by mě zajímalo jak by lidé komentovali tu samou publikaci kdyby tam bylo jiné jméno jiného premiéra,poslance nebo kohokoli jiného ,zda by také byly takové ohlasy.

02.01.2018 3 z 5

Rubyina lžička Rubyina lžička Anna Pietroni Lawrence

Kniha se mi četla od začátku velmi dobře a rychle. Ze začátku trochu nic moc ale postupem knihy dál to bylo záživnější a lepší a lepší ;o)

02.01.2018 5 z 5