xxtom xxtom komentáře u knih

Mstitel Mstitel Arthur Conan Doyle

Klasický Sherlock Holmes.

17.06.2014 4 z 5

Údolí strachu Údolí strachu Arthur Conan Doyle

Klasický Sherlock Holmes.

09.06.2014 4 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Po pár stránkách mě opravdu chytl nápad knihy a čekal jsem kam se celkové rozuzelní. To bylo bohužel slabší.

03.06.2014 3 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Pohodové čtení.

03.06.2014 5 z 5

Jak Egu dojel až na konec světa Jak Egu dojel až na konec světa Tereza Václavková

Moc hezká knížka pro děti.

22.03.2014 5 z 5

Mohla by to být zábava, kdyby se to dalo přečíst.

23.02.2014 odpad!

Od začátku do konce Od začátku do konce Robert Fulghum

Od Roberta Fulghuma jsem četl už několik knih, ale tato se mi po pravdě moc nelíbila. Není zas až tak zajímavá jako jeho ostatní knihy.

19.02.2014 1 z 5

Tata a jeho syn Tata a jeho syn Arnošt Goldflam

Kniha se velice příjemně čte. Autor popisuje příhody se svým otcem, které si někdy přikresluje pohádkovými historkami.

29.01.2014 4 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Vynikající kniha, přečetl jsem jí jedním dechem. Je psaná zajímavou formou, která nutí i přemýšlet.

12.01.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Napínavá kniha, dobře se čte.

26.12.2013 5 z 5

Příběhy Staré dámy Příběhy Staré dámy Tomáš Macek

Parádní historické fotografie a příjemné čtení doplněné spoustou zajímavostí.

16.10.2013 5 z 5

Za výzvou velehor Za výzvou velehor Milan Vranka

Stručný popis všech českých a slovenských účastí na výstupech na osmitisícovky. Vše je popsáno hezky a čtivě, do roku 1996.

21.09.2013 4 z 5

Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana Radek Laudin

Průvodce po pamětních deskách Járy Cimrmana.

08.05.2013 3 z 5

Pivrncovo sérum srandy Pivrncovo sérum srandy Petr Urban

Kniha kreslených vtipů .. nic víc, nic míň.

05.12.2012 3 z 5

Upír z činžáku Upír z činžáku Andrzej Pilipiuk

Kniha legračně popisuje, jak se mohli chovat upíři a jim podobná stvoření v socialistickém Polsku a jak se chovat museli, aby neměly problémy s režimem.

05.12.2012 4 z 5

Jak létají dopravní letadla Jak létají dopravní letadla Julien Evans

Kniha perfektně popisuje všechny základní principy fungování a řízení dopravních letadel jazykem srozumitelným i laikům.

11.11.2012 5 z 5