xindl007 xindl007 komentáře u knih

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Být to moje první kniha od Deavera, řeknu : " Jo, fajn detektivnka." Jenže není. Tento autor to vskutku umí daleko líp. Takže za průměrné čtení dávám průměrný počet hvězd.

12.10.2015 3 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Pěkná knížka, Nora se pomalu a jistě začíná řadit mezi moje oblíbené spisovatelky.

06.10.2015 4 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Zatím vše,co jsem od této autorky četla,se mi líbilo. Nechyběla láska,trošku napětí,trochu erotična a humor.

02.10.2015 5 z 5

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Pěkně napsaná kniha. Ráda čtu knihy z této doby. Milovníci erotických scén si na své moc nepřijdou ( na to je lepší Garwoodová), zde je spíš jen naznačeno..ovšem příběh stojí za přečtení.

02.10.2015 4 z 5

Příliv Příliv Jude Deveraux (p)

Knížka není špatná,takový maličko lepší průměr. Hlavní hrdinka mi zpočátku silně leze na nervy,ke konci už se to s ní dá vydržet

02.10.2015 3 z 5

Stíny lásky Stíny lásky Vera Cowie

Knížka se dá číst, ale neurazí - nenadchne. Oba hlavní představitelé (ona i on) si tak trošku "stojí na vedení" a i příběh samotný není nejsilnější. Zatím první knížka od této autorky, čili nevím, zda jsou v tomto duchu všechny její knížky...

30.09.2015 3 z 5

Pokušení Pokušení Jude Deveraux (p)

Kniha se mi líbila, až na ten závěr. Najednou hop a po dvou letech vše odpuštěno? I tato romantická knížka by si ten závěr zasloužila maličko lepší.

24.09.2015 4 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Teprve druhá kniha od této autorky a na rozdíl od té předchozí se mi líbila. Příběh zapasovaný do krásné přírody, napětí i láska... nic nechybělo. Muže možná nezaujme, ale my ženy (hlavně ty s alespoň trošičku romantickou duší) podobné knížky jen vítáme :)

05.09.2015 5 z 5

Z neznámých důvodů Z neznámých důvodů Zdena Frýbová

Tuhle knížku miluju... Pořád se k ní vracím.. A budu :) Odborné termíny v knize jsou, to k ní prostě patří, ale rovněž obsahuje dávku humoru a takové neznámé "cosi", co člověka nakonec nutí držet hlavní hrdince palce..

09.08.2015 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Tuto knihu mi doporučila kolegyně a opravdu stála za přečtení. Pěkný příběh.

08.08.2015 4 z 5

Tajemství kurtizány Tajemství kurtizány Claudia Dain

Měla jsem si napřed přečíst předchozí recenzi, než jsem se do knihy pustila. Opravdu to bylo utrpení, četla jsem každou třetí stranu a nepochopila ani pointu. Určitě nedoporučuju.

08.08.2015 1 z 5