XenaTaurus XenaTaurus komentáře u knih

Svižný a čtivý příběh doplňující třetí díl ságy.
Zajímavá byla postava Freda se schopností probouzet u druhých lidí znechucení a odpor, a tím se stával "neviditelným".

09.06.2018 4 z 5

Bordeaux - Vášeň až do dna Bordeaux - Vášeň až do dna Paul Torday

Podle mne je to kniha tak nějak o ničem, tak trochu ztráta času ji číst. Nic zajímavého se nedozvíte, nic vám nedá, není nad čím přemýšlet.
Dočetla jsem ji až do konce, ale měla jsem odložit dříve, ačkoliv to vůbec nedělám.

04.02.2018 2 z 5

Hadí tanec Hadí tanec Larry Brooks

Skvělý, napínavý erotický thriller, s velmi překvapivým závěrem.

12.11.2016 4 z 5

Most Svatého Ludvíka krále Most Svatého Ludvíka krále Thornton Wilder

Ačkoliv se jedná o velmi útlou knížku, tak emocí je v ní napěchováno hodně a určitě stojí za přečtení. Čtivě napsané, ve srovnání s filmovou verzí je kniha, jak už to bývá, o chlup lepší.

02.10.2016

Valentina a já Valentina a já Rose Tremain

Dojemný, citlivý a čtivý příběh.

13.04.2016 3 z 5

Nenávist Nenávist David Lindsey

Nevšední krimi/psychologický příběh plný zvratů, kdy do poslední stránky s jistotou nevíte, jak to dopadne. Knihu doporučuji, nudit se při ní určitě nebudete.

28.02.2016 5 z 5

Na humorně laděný román je tam dost politiky, místy navíc trochu nudné politiky. Těžko jsem se prokousávala první polovinou knihy, druhá měla daleko větší spád a byla zábavnější, a s pauzami jsem nakonec knihu dočetla. Hodně mne pobavila postupná náhodná likvidace členů gangu a některá setkání páně Alana s čelními představiteli různých vlád. Některé situace těžko uvěřitelné, ale o tom život přeci je :)
Nejpůvabnější je dotaz Alana v domově důchodců, který vznese vůči ředitelce, která mu právě sdělila výčet povinností a pravidelný harmonogram v domově, cituji: "Vysrat se můžu jít, kdy chci? "

03.08.2015 4 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Tento třetí díl se mi líbil nejvíce, zvlášť závěr byl hodně napínavý a akční. Moc se mi celá trilogie líbila - silný příběh.

21.04.2015 5 z 5

Strašidla Strašidla Chuck Palahniuk

Napínavé, překvapivé, neočekávané, zvrácené, mrazivé....čte se jedním dechem.

16.09.2014 5 z 5