xcibetka xcibetka komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Dobrý příběh, dobře napsaný. Jen jsem vcelku brzy vytušila zápletku. O to překvapivější byl závěr Dala bych tak 3,5*

21.05.2014 3 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Překvapuje mě, že mám za sebou už pátý díl a přesto mi kniha nabízí stále nové prožitky a dokáže si mě k sobě připoutat.
Nemohu se dočkat šestého dílu.
Kniha pro mne zústává stále čtivou a napínavou.

02.12.2013 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Knížka je zajímavá, i když si nejsem jistá, jak moc reálná. Každopádně si též myslím, že jít s přírodou je lepší než jít proti ní. Vyspělá civilizace v našem pojetí nemusí být co se týká přežití. "Kultivovaný" člověk je slepý, hluchý a v podstatě co do vědění čím dál hloupější.

31.10.2012 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Báječná knížka. Měla jsem ji přečtenou rychle. Poutavá, čtivá. Rozhodně doporučuji do ni kouknout.

31.10.2012 5 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Heda Kovályová

Poutavý příběh. Kniha se mi dobře četla. Mimo zhruba středu, kde autorka uvádí své úvahy, politické názory, aj. Což k danému tématu a době rozhodně patří. Pak ovšem opět nabírá spád.
Určitě doporučuji. Hlavně mladším generacím, které v dnešní době téměř netuší co se v tamních dobách událo.

03.03.2012

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Kniha mi přijde trochu jednoduchá. Děj lze vcelku předvídat. Ale je čtivá. Takže taková oddychovka. Řekla bych, že pro méně náročné čtenáře.

13.02.2012 2 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Kniha mě nutila odkládat ji jen na krátkou dobu a zase co nejdříve se pustit do čtení. dobře se čte, poutavý děj, místy snad zdlouhavý, ale rázem to má zase spád. Skvěle strávený čas.

13.02.2012 5 z 5