wotana wotana komentáře u knih

A oceán byl naší oblohou A oceán byl naší oblohou Patrick Ness

Napadají mě naprosto stejná slova jako Sofonisba. Nádherná kniha a stojí za to si ji přečíst.

06.02.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak do půlky knihy fakt super, ale pak jsem se zasekla a nemohla jsem se pořádně začíst. Neustále se děj motal pořád dokola a to mě prostě přestalo bavit. Autorky napsali rozhodně lepší knížky než je tahle. Škoda :-(

07.12.2020 3 z 5

Krásky Krásky Dhonielle Clayton

Přesně komentář šneki odpovídá i mym pocitům. Velká škoda :-(

10.08.2020 2 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Za mě opravdu dobře napsané a hodně jiné. Dost jsem ocenila kapitoly z pohledu Karla, zatím jsem to v jiných knihách o 2.světové nečetla - člověk aspoň trochu pochopil náhled z pohledu němců a jejich řešení "čisté rasy" a i zamyslet se nad tím, že i někteří SSáci molžná měli i srdce. Přečteno za dva večery a fakt doporučuju.

28.05.2020 5 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Trochu pomalejší rozjezd, ale potom už to chytlo grády a nemělo to chybu. Za mě 4,5*.

15.05.2020 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krásná čtivá romantická jednohubka na jeden večer. Četla jsem i první díl a oba vřele doporučuji.

06.05.2020 4 z 5

Jenom lidé Jenom lidé Sylvain Neuvel

Za mě jedna z nejlepších sérii sci-fi, kterou jsem kdy četla. SUPER - doporučuji.

30.04.2020 5 z 5

Věž zajatců Věž zajatců Thomas Thiemeyer

Tak druhý díl nezklamal - super :-)

26.03.2020 5 z 5

Město přeživších Město přeživších Thomas Thiemeyer

I když to už dávno není moje věková skupina, kniha se četla velmi dobře. Jdu na další díl.

23.03.2020 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Kniha se četla sama, krásný příběh do 3/4 knihy místy i napínavý, ale utahaný konec mne zklamal a to nemluvím o tom, že tam byla ještě nacpaná poslední akce s Viktorem a to mě dost vytočilo, dle mého názoru už to v závěru knihy nemělo co dělat. Celkově ale 4*

20.03.2020 4 z 5

Noc Noc Elie Wiesel

Tak tohle byl masakr, po přečtení jsem měla tak bolavé srdce, že mi bude ještě hodně dlouho trvat, než se z knihy vzpamatuju a ty hrůzy, které jsem prožívala spolu s vypravěčem alespoň trochu vyblednou z mé paměti.

18.03.2020 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

První díl velice čtivý a super napínavý (hned jdu na druhý díl), jen mi trochu vadí, že zde nebyl alespoň celkový obrázek nalezeného robota.
Vzhledem k tomu, že v knize jsou jednotlivé nalezené díly dobře popsané, celkový obrázek sestaveného robota by bylo pro mne velké plus. Navíc obrázek ruky na obálce vůbec neodpovídá popisu v knize :-(

17.03.2020 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Četlo se to dobře, ale ten konec to celé zazdil, ale i tak dávám čtyři, kromě toho konce byla kniha fajn a bavila mě.

12.11.2019 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Slabší než první díl, zbytečně protahované a konec dost uspěchaný.

23.09.2019 4 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Krásný příběh :-)

17.09.2019 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Naprosto souhlasím s názorem Medáska. Chaolův příběh mohl být kratší a Nesryn naopak delší, tam byla akce a napětí na každé stránce. Jinak celkově jako vždy super.

15.08.2019 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

No co říct? Na jednu stranu miluji obě dvě série od této autorky, na druhou stranu tato kniha mi přišla prostě zbytečná. Jako četla se sama (ostatně jako každá kniha od autorky), ale nic se v ní nedělo, nic mě nezaujalo. No doufám, že to tímto dílem celé neuzavřela a bude pokračování, protože Rhys...OMG :-) (Někde jsem četla, že další díl bude, tak doufám, že brzy).

11.08.2019 4 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Film jsem už viděla a ten se mi líbil, tak jsem sáhla po knize, ale ta mne nějak nenadchla. Málo kdy se mi stává, že je film lepší než kniha, ale v tomto případě ano. Škoda.

25.07.2019 3 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Krásný ale smutný příběh.

23.07.2019 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Druhý díl ani číst nebudu :-( Škoda.

23.07.2019 2 z 5