Wolfinéria Wolfinéria komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Mám tuto knihu shrnout jedním slovem? Úžasné!!!!!! Opravdu nejlepší knížka, kterou jsem doposud četla. Čekala jsem sice trochu více romantiky (:D), ale s tím se nedá nic dělat, akorát můžu doufat, že to příští díl napraví :D. Jinak jsem si naprosto zamilovala postavu Xemeriuse a obzvlášť jeho poznámku "kupa sena" :'D z toho ještě furt nemůžu :'D. Ale nemůžu se dočkat dalšího dílu, protože to prostě jaksi nechápu, jak to myslel a jak to teda s ním je, no :D. Jinak upozorňuju: vážně návyková četba!!!!!!! Četla jsem si tuto knížku u kadeřnice a za tu 1.5 hodiny, co jsem tam strávila, jsem dostala asi 5 záchvatů smíchu :D Gwendolyn a Gideon ♥

08.07.2014 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Super knížka, i když to byl zatím jenom takový "rozjezd" :) další díl již zakoupen a moc se těším až se dozvím jak to s Gwendolyn a Gideonem dopadne i kdo vlastně jsou Lucy a Paul :)

05.07.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

úžasná knížka! Ten děj sice nebyl nejobsáhlejší, ale byl dokonalý a neskutečně čtivý:) přečteno za víkend a rozhodně těch 300 Kč nelituji spíš naopak ;) mohu jen doporučit ;)(y)

30.06.2014 5 z 5

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Dobrá knížka, moc se těším, až si přečtu další díly :)

27.06.2014 3 z 5