Wolf_1 Wolf_1 komentáře u knih

Evropa – Dějiny jednoho kontinentu Evropa – Dějiny jednoho kontinentu Norman Davies

Velmi pěkně čtivá enciklopedie.

30.12.2011 5 z 5

Biggles a ponorka U-517 Biggles a ponorka U-517 William Earl Johns

Čtivá kniha, pro mládež nebo děti jako dělaná.

30.12.2011 5 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Vřele souhlasím s kwidem, když čtenář přečte poslední slovo, začne přemýšlet a to nejen po přečtení posledního slova, ale i během knihy... Všem doporučuji. Skvělá kniha

Bojoval jsem u Stalingradu Bojoval jsem u Stalingradu Josef Frais

Jako vždy velmi čtivá kniha s napínavým dějem, vtáhla mě do děje hned od začátku. Ikdyž pod jiným pseudonimem Leo píše pořád pěkné romány

29.12.2011 5 z 5

Útok na Bagdád Útok na Bagdád Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Stalingrad: Ledový oheň Stalingrad: Ledový oheň Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Operace Irák Operace Irák Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Oheň nad Srbskem Oheň nad Srbskem Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Normandie: SS útočí Normandie: SS útočí Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Ďáblův pancíř Ďáblův pancíř Leo Kessler (p)

Jako vždy velmi čtivá kniha s napínavým dějem, vtáhla mě do děje hned od začátku. Pluk SS Wotan útočí ;-)

29.12.2011 5 z 5

Ardeny: Operace Lítice Ardeny: Operace Lítice Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Charkov: Pochod smrti Charkov: Pochod smrti Leo Kessler (p)

Epicentrum Epicentrum Kevin J. Anderson

Kniha mě vtáhla do děje od první stránky a až do konce jsem hltal slovo od slova....

29.12.2011 4 z 5

Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Bill Morrison

Skvělý komiks. Kdo má rád simpsnovi vřele doporučuji ;-)

Čao, Niku! Čao, Niku! Marie Holková

Velice pěkně napsaná kniha. Četl jsem ji jako náctiletý a přečetl jsem ji jedním dechem což nebylo tak běžným jevem ;-)