wistar wistar komentáře u knih

Tryskošnek Tryskošnek Dan Černý

pecka 9/10 úžasné příběhy tryskošneka vhodné i pro dospělé

21.11.2021 4 z 5

Generace proč Generace proč Gwendolyn Willow Wilson

no nevím pro koho je to určené? pro holky 13 let je to infantilní a pro malé děti se tu řeší věci jako klimatické změny, je to neurážející komiks, který má zajímavé myšlenky které nerozvíjí a neví pro koho je

14.11.2021 2 z 5

Yokai Yokai Stan Sakai

Jednoduchá pohádka s pěknými příšerkami, ale přehnanou cenou

06.11.2021 2 z 5

Volím si tebe! Volím si tebe! Tracey West

kvůli manze mám pokémony rád, jen tahle kniha jaksi není k sehnání

06.11.2021

Red a Blue 4 Red a Blue 4 Hidenori Kusaka

tento díl přichází s hodně změnami, pátrání po redovi mě bavilo a i když Yelow není tak sympatický jako Red tak se mi díl líbil

Red a Blue 3 Red a Blue 3 Hidenori Kusaka

na tomhle dílu mi nevadilo ohýbání pravidel světa ( o loru nic nevím, hry jsem nehrál), ale to že po předchozích dvou dílech se to tolik neposouvá a už to začíná nudit a pro mě to ztrácí ten efekt relaxačního čtení, vím že bych si tento díl užil víc kdybych si mezi jednotlivými díly dal větší pauzu

Red a Blue 2 Red a Blue 2 Hidenori Kusaka

fajn komiks v podstatě jednoduchý relax se (správně) přiblblým příběhem.

Red a Blue 1 Red a Blue 1 Hidenori Kusaka

Když se budete snažit o téhle manze přemýšlet seriózně tak jste pěkně v prdeli.
Je to stupidní, dětské, jednoduchý děj, ale je to úchvatné a překrásné a oddychové.

Wistar pokémony nezná a tak ho tohle velmi překvapilo.
8/10

06.11.2021 4 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

tokijský ghoul má úžasný nápad a výbornou kresbu, ale bylo to o tom samém(nemůžu jíst), snad se to s dalšímy díly někam posune

Wistar se těšil na tokyjského gúla a i když ho zhtl najednou tak ho spíše zklamal.
6/10

Havok Havok Roy Thomas

staré sešity jsou ukecané a dost se táhnou přesto nemůžu autorům upřít, že Living Pharaoh je narozdíl od superpadouchů nebo robotů zajímavý svěží vzduch, taky se mi líbí, že ne hned v prvním čísle udělali z havoka hrdinu, ale jen si ho připravili. Druhý příběh je špatně vybraný, věřím, že člověk, který četl předchozí díly série by si ho zřejmě užil, ale jinak člověk vůbec neví ( proč Havok a Polaris vyrazili do vesmíru, Jaký spolu mají vztah?, kdo jsou Starjammers, jaký má vztah Havok a vulcan?) prostě to je jakoby jste vzali dnešní sérii kapitána ameriky Hail Hydra a do jeho nhm dali třetí díl této série? Proč tam nedali první díl o tom jak Havok vyrazí do vesmíru? kresba je Ok

Wistar se Havoka výrazně netěšil a myslel si že to bude ok komiks, i tak ho ale první komiks překvapil svou ukecaností a druhý komiks ho překvapil tím že ho do nhm vůbec dali 4/10

06.11.2021 2 z 5

Vision Vision Roy Thomas

+ druhý příběh je ok
+ kresba fajn
+ první příběh je sice moc ukecaný, ale autoři vymysleli zajímavý původ visiona
Wistar od visiona, který je jeho oblíbený hrdina čekal více, ale komiks ho lehce zklamal 5/10

Hail Hydra Hail Hydra Nick Spencer

hodně super komiks 8/10
+ temná atmosféra
+ kresba
+ flashbacky do dětství Stevea

Wistar se na komiks těšil a ten ho nezklamal.

29.09.2021 4 z 5

Naruto Uzumaki Naruto Uzumaki Masaši Kišimoto

ech, já tuhle klasickou mangu moc nemusím :)
+ až na mimiky postav krásná kresba
+ zajímavý svět a docela dobrý příběh
- Naruto je jako Anakin Skywalker, strašný fracek a ani nechápete proč se tak chová (to že mu umřeli rodiče neznamená, že z něj vyroste namyšlený idiot , co sprejuje a nemá žádnou úctu ke starším. I tak mu, ale fandíte
- kvůli černobíle kresbě je občas nepřehledná akce, která je, ale i tak zábavná

Wistar se na mangu netěšil a myslel si, že jí zkritizuje. Když, jí začal číst tak na vše kašlal a přečetl jednu kapitolu a navíc špatně. Po několika měsících se k manza vrátil a přečetl ji tentokrát dobře a docela ho překvapila i svým příběhem a světem.

29.09.2021 3 z 5

Smrt a život Olivera Queena Smrt a život Olivera Queena Benjamin Percy

+ pěkná kresba
+ jednoduchý, ale sympatický příběh
+ dobré pro začátečníky
- nevysvětlení vztahu s Black Canary ( Oliver je playboy takže jí automaticky sbalí
7/10
Wistar se na Green Arrowa těšil a ten ho určitě nezklamal a věří, že tohle není poslední komiks s ním v jeho knihovně.

28.09.2021 3 z 5

Avengers Avengers Stan Lee

+ zajímavý retro komiks
+ shrnutí historie Avengers
+ soupiska Avengers
+ jako komiks pro začátečníky super
- příběh spíše epický než hluboký

28.09.2021 3 z 5

Tvář plná násilí Tvář plná násilí Jimmy Palmiotti (p)

+ pěkná kresba
+ dobré epické souboje
- chybí Jonahův původ a motivace
- příběhy na jedno brdo s nevýraznými postavami
- Jonah uteče ze zapálené hranice aby si uhasil hořící kalhoty, ale neosvobodí svou lásku a když se tam vrátí tak jeho láska už hoří a to jen proto aby jsme měli dojemnou smrt( která se nekoná jelikož o této ženě nevíme nic, o tom kdo je a proč ji Jonah miluje)

Wistar o filmu nikdy neslyšel a nevěděl o čem půjčený komiks bude, jelikož má rád western tak komiks zhltl za jedno odpoledne, ale zůstal jen meh pocit

Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Brian Edmund Posehn

pokud je toto váš oblíbený komiks tak nečtěte tento komentář ,protože se chystám váš oblíbený komiks pořádně znásilnit.

+ úvodní retro je zajímavý vtípek
+ málo dlouhých zbytečných dialogů
+ dobrá kresba a akce
+pár vtipů
+ postava a city deadpoola
+ boj deadpoola se Shieldem je zajímavý, ale je to jen o penězích
-pořád to není vtipné jak by si zasloužilo a děj nemá až na návrat Prestounové hlubší význam

Wistar se na komiks moc netěšil a tak ho překvapilo, že není tak strašný jak čekal a díky dobrého nápadu a zajímavému retru na začátku ho komiks příjemně překvapil.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Excelentní dílo, skvělé postavy, napětí, do poslední chvíle jsem netušil kdo je záporák, plán vraha je sice trošku přitažený za vlasy, ale neva.

28.09.2021 5 z 5

Nebeský orel Nebeský orel Džiró Taniguči

Skvělá manga, pokud si myslíte, že v manze jsou jen ukřičení hrdinové s velkýma očima tak tenhle komiks vám řekne ,že ne. Příběh je sice jednoduchý a pořád se opakují nájezdy indiánů. Ale díky poutavé kresbě, sympatickým postavám, smutným momentů, kterých je fakt hodně a zajímavé propojení kultur je to nejlepší manga co jsem četl. A navíc je podle historických událostí

28.09.2021 4 z 5

Třetí zákon 3 a 4 Třetí zákon 3 a 4 Xavier Dorison

No tenhle komiks měl obrovský potenciál, krásnou kresbu a epické momenty, ale ve zmateném vyprávění se ztratíte, lepší než první díl.