wielka wielka komentáře u knih

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Tuto knihu nam odporucala precitat mlada pedagogicka na seminari na VŠ. Vraj, kym sme slobodne. Rozhodla som sa to skusit takmer o 20 rokov neskor a zvladla som tak prvu stvrtinu. Nie, toto nedocitam.

26.06.2022 odpad!

Peter Nagy pre deti Peter Nagy pre deti Peter Nagy

Knizku som kupila syncekovi preto, lebo tie zname pesnicky si pamatam zo svojho detstva. Pomaly si citame, spievame, paci sa mu blcha. A mna tesi, ze si pospevuje aj sam, ked sa hra s autickami. Knizka je naozaj krasne ilustrovana, Zuzka ma talent.

26.06.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Neviem, ako presne ohodnotit tuto knihu. Jedno je iste, nemohla som sa dockat konca... tahalo sa to ako princeznin nos v Troch veteranoch. Namet nebol zly, ale to rozpravanie bolo take zvlastne, pre mna prilis opisne. Prijala by som viac dialogov a vtipu. Hlavne postavy mi boli sympaticke, ale tento styl pisania autoriek mi prilis nesadol.

15.03.2022 2 z 5

Doktor k Vánocům Doktor k Vánocům Elizabeth Bevarly

Akosi sa ku mne dostalo, precitala som to. No, hm, tazko tento pocin hodnotit. Typicka harlekynka. Ak by tento namet spracovala napr. taka Melanie Moreland, bolo by to velmi dobre citatelne.

15.02.2022 2 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Ja vam neviem, dievcata... som trochu v rozpakoch, ako ohodnotit tento pocin. Akosi ma to vobec nevtiahlo do deja, ani tie dialogy neboli nejako extra vtipne. Neviem. Namet vcelku zaujimavy, ale nemozem tvrdit, ze som sa od toho nemohla odtrhnut. Zatial bola od Whitney top kniha Vypoved. Howgh.

01.07.2021 2 z 5

Vévodovy hříchy Vévodovy hříchy Suzanne Enoch

Nebudem hodnotit ani seriu, ani knihu. Je to take jednoduche, ziadne veldielo ani vo svojej kategorii.
Moze mi vsak niekto vysvetlit, preco sa v cestine prekladaju mena takto? Král Štěpán Embry... toto tak pokazi dojem z kazdej vety. Ja som sa musela smiat :-D

21.05.2021 3 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Taka... hm... no celkom fajn kniha, ale s velmi predvidatelnym dejom, ziadne prekvapenie sa nekonalo. Neurazi, nenadchne. A znova je hlavny hrdina mierne posahany, lebo tazke detstvo... neviem sa zbavit dojmu, ze po postave Christiana Greya to skratka v tych knihach ani nemoze byt inak. Skoda.

13.09.2020 3 z 5

Navždy spolu Navždy spolu Alexa Riley

Tretia cast: Ani neviem, co napisat. Naivka a trochu kriminalnej zapletky. Presladene, nerealne, po prvej a druhej casti s hyperglykemiou, po tejto upadam do komy.

20.06.2020 1 z 5

Jedine tvoja Jedine tvoja Alexa Riley

Druha cast: mensia naivka, psychopat, trochu kriminalnej zapletky a taaaak sladke, ze hyperglykemia pokracuje... stale nic moc

18.06.2020 2 z 5

Pre ňu všetko Pre ňu všetko Alexa Riley

Prva cast. Totalna naivka, psychopat, uplne nerealne a taaaak sladkeeee, az som skoro zostala v hyperglykemii... hm, nic moc

18.06.2020 1 z 5