wesulle wesulle komentáře u knih

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Výborná kniha, která se četla skoro sama. Velmi překvapivá a napínavá.

04.12.2016 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Po přečtení Netopýra jsem si myslela, že Jo Nesbo rozhodně nebude můj šálek čaje. Po přečtení Švábů mu dám ale ještě šanci.

09.07.2016 4 z 5

Mumie Mumie Max Allan Collins

Příšerné.

26.06.2016 odpad!

Moc mě nenadchla. Raději mám verzi od Jaroslava Duška.

26.06.2016 3 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila a už se nemůžu dočkat třetího dílu.

26.06.2016 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Geniální. Hrdinka občas na pěst, ale přečteno jedním dechem!

26.06.2016 5 z 5

Facky z Marsu: 77 fejetonů z týdeníku Sedmička Facky z Marsu: 77 fejetonů z týdeníku Sedmička Pavel Tomeš

Některé dobré, některé až tak moc ne. Suma sumárum, bavila jsem se.

26.06.2016 3 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Další rozhodující kniha mého mládí. Dokonalá.

10.03.2016 5 z 5

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Kniha mého dětství. Doteď si pamatuju, jak jsem si jí půjčovala ve školní knihovně.

10.03.2016 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Čekala jsem další skvělý díl a přišlo velké zklamání. Přečteno, ale s velkým sebezapřením.

10.03.2016 3 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

O trošku slabší než díl první, ale i tak jsem ho přečetla s chutí a neskutečně se těším na třetí díl! :)

24.10.2015 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Napínavé a skvělé. Celá série stojí za přečtení nebo alespoň za povšimnutí!

11.10.2015 5 z 5

Mortdecaiův záhadný případ s knírem Mortdecaiův záhadný případ s knírem Kyril Bonfiglioli

Na styl Bonfiglioliho psaní asi nejsem dostatečně vyspělý čtenář. První půlkou knihy jsem se musela doslova prokousat a druhá půlka už byla lepší a čtivější.

11.10.2015 3 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

První 1/3 knihy byla slabší. Pak se děj pomalu rojížděl, až nabral slušné obrátky. Už mám koupený druhý díl a chystám se na něj. Spíš, než by se mi to líbilo, mě zajímá, jak to dopadne.

11.10.2015 3 z 5

Kočka mezi holuby Kočka mezi holuby Agatha Christie

Kniha se čte hodně dobře, ale je lepší, když si ji nejdříve přečtete než vidíte film. Já přišla o závěr a už od začátku věděla, kdo je vrah ;)

16.03.2014 4 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Zvláštně pojatá kniha. Z příběhu mrazí, ale kniha jako celek mi přijde spíš jako vydání několika novinových článků. Na knize je opravdu vidět, že autor je novinář. Mně tento styl moc nesedl.

10.03.2014 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Rozhodně doporučuji k přečtení. Knihy jsem četla v pořadí vydání a tenhle díl se mi líbil asi ze všeho nejvíc. Hodně napínavé a vyústění nečekané, i když jméno vraha lze odtušit od 3/4 knihy. Mně to ani moc nevadilo, protože příběh okolo toho byl zajímavý.

03.03.2014 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Poutavý a velmi smutný příběh ze života.Některé filozofické odstavce jsem i přeskakovala, protože mě strašně nudily. Ke konci už mě kniha moc nebavila, ale i tak ji všem doporučuji přečíst :)

16.07.2013 4 z 5

Sága rodu Forsytů Sága rodu Forsytů John Galsworthy

Knihu jsem četla na střední škole. Nějak jsem se nemohla zakousnout. Knihu jsem přečetla jen proto, protože jsem musela, jelikož to byla jedna z knih z povinné četby. V některých fázích mě dost nudila, protože se jedná o dílo popisné. A to doslova a do písmene. Ale za přečtení rozhodně stojí.

15.04.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha byla celkem ucházející, až na to, že se občas opakovaly některé pasáže a já začínám být trochu alergická na slůvku "zavrněl".

01.03.2013 2 z 5