werusx werusx komentáře u knih

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Po prvním dílu jsem si myslela, že další kniha bude o něco lepší, ale O TOLIK?! :D Naprosto nejnapínavější kniha, co jsem doposud četla. Pro mě TOP :)

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Takové očekávané zakončení děje. Jsem ráda, že mám knihu přečtenou, ale škoda, že třetí díl je nenavazující.

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

To byly teda nervy, čekat jak se všechno vyvrbí! Na mě tu bylo moc odkazů a citování veršů. Ovšem obě knihy jsou báječné a čekám, co přinese třetí díl :)

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tuhle knihu jsem vůbec nechtěla brát do rukou. Ovšem to by byla chyba! Neskutečně se mi líbil vztah mezi hlavními hrdiny a hlavně to, že kniha není celá jen o sexu. Vskutku to stačí až na konci. Tímhle si mě kniha získala.

Žár Žár Maya Banks

Tak na tuhle knihu jsem se těšila asi úplně nejvíc. Bohužel je v ní vše, co člověk po přečtení předchozích dvou může čekat, ale i tak byla báječná! Hlavně posledních pár stránek bylo nejlepších :)

12.04.2014 5 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Výborná kniha se spoustou užitečných informací. Jenom doporučuju :)

12.03.2016 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Další příjemná kniha od výborné spisovatelky. Jen mě někdy udivuje jak jsou postavy naivní a nevidí čistou realitu. Ale právě o tom to je, za mě super knížka přečtená za 3 dny ;)

12.03.2016 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Dobrá kniha, ale nic nového bohužel nepřinesla. A díky bohu nepatří mezi nejhorší kousky. :-) Přečetla jsem ji zase snad jen proto, abych věděla, jak to dopadne.. a ejhle k tomu my chybí ještě jeden díl. No nic, tak si počkám a uvidím, co přinese další díl.

01.11.2014 4 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Po Christianu Greyovi přichází Damien Stark. No jéje, už jenom z jeho jména se mi chce brečet. Knihy jsi jsou v jistých bodech na chlup totožné - proboha proč! Za mě je příběh nezajímavý. A když už nic, tak se to aspoň dobře četlo.

15.07.2014 2 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Na knihu jsem se těšila a byla jsem zvědavá jaká bude. Na to, že je to krátké dílo, je tam zajímavého děje dostatek. Ale co mi vůbec nesedlo byl styl psaní. Nic takhle psaného už si znovu nechci přečíst, ovšem kdyby byl další díl taky takový, tak kvůli ději bych to překousla.
Na druhou stranu je fajn, že autorka přišla s něčím nezvyklým - alespoň pro mě. A taky jsem čekala české jména.

30.06.2014 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Báječná kniha se skvělými postavami. Nejen Grace s Jackem, ale i ostatní. Knihu jsem si okamžitě oblíbila a už se těším na další díl. :-)

30.06.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

O hodně lepší pokračování, oproti BB. Navíc s dobrým dějem, takže kniha se moc nedá odkládat :)

17.04.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Hm, aha. Takže s tím, jak je kniha prezentovaná, jsem od ní očekávala opravdu více. Tuhle knihu jsem prostě jenom přečetla. Sice jsem byla zvědavá, jak se bude vyvíjet, ale ničím mě neuchvátila. Ale najde se tu i něco fajn - např. že každá kapitola je psaná z pohledu druhé osoby. Skvělé zpestření a pochopení děje :)

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Konečně jsem narazila na něco, co se mi nezdálo až tak dokonalé jako doposud přečtené knihy. Po tom, co mám přečteno mě kniha ničím nenadchla, ani nepřekvapila. Ovšem nelituji, že jsem ji přečetla.