wcelaq wcelaq komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Ze začatku mi přisla jakási strohá a psaná snad ledabyle bych až řekl.Měl jsem zni pocit jakobych ji snad dokázal napsat i ja sam,což se mi stalo u knižky poprve.Čim jsem se bližil ke konci tak mi začali dochazet obrovské spoilery na dnešní dobu,myšlenky,které zustanou už navždy nadčasove,pocity Winstona,které se shodovali s pocity lidi po 2 sv. válce až do padu komunismu.Síla na par stranách,která vemě zanechala rýhu dost hlubokou nato abych si zase vic uvědomil,že se tady mame jak prasata v žitě.doporučuju

Svědectví Svědectví Stephen King

Pro mě TOP kniha od Pana Kinga ! Už mi prošla očima snad 3krát a vím,že se kni v budoucnu ještě několikrát vrátím.Jeho popis rozšiření superchřipky mě nepřestane fascinovat snad nikdy,již jsem ji doporučil nespočtu lidem a každy zní byl nadšený stejně ne-li víc než ja.Za mě mistrovské dilo od Mistra :)

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Miluju :) Má takovej drive,že prostě musi bavit každyho.Sci-fi a fantasy mě provazí celým životem a tohle pojeti upíru mi absolutně vyhovuje.Nasilí je tam sice hromada jako špatnejch zpráv v televiznich novinách,ale i tak si ji prečtu asi ješte jednou :D

Čtyři roky na palubě duše Čtyři roky na palubě duše Eduardo Zalamea Borda

Zajimava kniha,vubec jsme nevedel co od ni cekat.A ve finale musim rict ze me zaujala autorova schopnost popsat az basnicky ruzne situace v lidskem zivote at to byla laska,zrada,smrt.Jeji pribeh neni nicim zvlastni a pritom je,plny poznani,dobrodruzstvi a uvedomeni si ze zivot je opravdu jen sledem udalosti,ktere muzeme ovlivnit do urcite miry a ty ho tvori.

23.08.2016 3 z 5

Ohnivý keř III. Ohnivý keř III. Karel Weinfurter

Mam kní snad jediný komentář a to, že je ji potřeba žit.