Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Kniha která dává smysl teprve až duševně vyzrajete.Dokonalá kniha která vás obejme.

28.10.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Pohlazení po duši v každém věku.Užasná

Babička Babička Božena Němcová

Miluji tu knihu.Čtu alespoň jednou za rok.

27.06.2020 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Hodně smutná a drastická kniha.Nepopsatelna bolest a beznaděj jen při čtení.Peklo podané na papíře.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Sázka na jistotu pro toho kdo má rád krimi.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Každý by měl knihu alespoň jednou přečíst,prostě klasika.

03.07.2020 4 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Vše tu je již napsáno. Úžasná

09.06.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pohodová kniha o jednom netradičním hotýlku,která neurazí žádného čtenáře.

27.12.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Od autorky jsem četla všechny knihy tiché roky bych nejspíše zařadila jako druhou nejlepší hned po Haně.Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.

27.08.2020 4 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha mě vůbec nebavila neustále to samé dokola.Vzhledem k tomu jaký byl humbuk kolem knihy tak jsem čekala daleko více.Zklamaní.

27.06.2020 1 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Má první kniha od Kinga a určitě ne poslední.Kniha se četla dobře a ten konec Wau.

28.10.2020 5 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka - s obrázky Josefa Lady Osudy dobrého vojáka Švejka - s obrázky Josefa Lady Jaroslav Hašek

Prostě Švejk,četla jsem asi před dvaceti lety ale teď mě kniha bavila více.Zřejme jsem dospěla do Haškovskeho stylu psaní.

03.07.2020 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Jedna z nejlepších knih na toto téma.Mužu jen doporučit.

Katyně Katyně Pavel Kohout

Přes sílu jsem knihu dočetla,četla se mi velmi těžce a Lízinka o které kniha pojednává nemá v knize téměř žádný prostor.Kniha mě nudila a často jsem se úplně ztrácela v ději.

15.01.2021 1 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha se mi četla celkem dobře,ale ten konec no nevim no...Rudá je trilogie tak dojem snad trochu napraví další dva díly.Zatim spíše průměr.

13.11.2020 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knihu hodnotím spíše jako slabší průměr.Velmi zdlouhavé pasáže na pár postav které v knize figurují.

08.10.2020 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tater je má oblíbená kniha pokud to jde takto napsat.Nejsou tam jen hrůzy z tábora ale tak trochu,"běžný život".

04.07.2020 5 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Seriál jsem viděla ale kniha je prostě kniha.Moc hezký napsaný příběh kde jde spíše o vzahy a tradice a skutečnou snahu vše dělat poctivě a srdcem.

27.06.2020 4 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Kniha je nechutná a nevkusná,škoda papíru na tohle bizarní dilo.Hlavni postava má evidentně velký problém.

27.06.2020 odpad!