vodnář vodnář komentáře u knih

Zdraví rodiny Kompletní domácí lékařský průvodce Zdraví rodiny Kompletní domácí lékařský průvodce kolektiv autorů

Přehled nejčastějších onemocnění, popis příznaků a způsobů léčby. Kniha poskytuje pouze základní nejdůležitější informace o nemocech. Pokud chce někdo získat podrobnější informace o určitém onemocnění nebo skupině chorob, je lepší sehnat specilizovanější literaturu nebo seriózní informace na internetu.

30.01.2018 4 z 5

Astrologické domy a Ascendent Astrologické domy a Ascendent Howard Sasportas

Dobře napsaná a srozumitelná kniha. Doporučuji všem zájemcům o studium astrologie.

30.01.2018 5 z 5

Prostírání, polštáře a spol.: 100 květinových motivů pro křížkové vyšívání Prostírání, polštáře a spol.: 100 květinových motivů pro křížkové vyšívání neznámý - neuveden

Řada návodů (rozkresů) na křížkové výšivky, kterými lze vyzdobit domácnost nebo oblečení. Na své si přijdou hlavně milovníci květin.

29.01.2018 5 z 5

Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Eva Bednářová

Najdete zde celou řadu nápadů (včetně rozkresů) na ozdobení bytového textilu nebo i na obrázky na zeď.

29.01.2018 4 z 5

Sto nápaditých vzorů vyšívání Sto nápaditých vzorů vyšívání neznámý - neuveden

Kniha obsahuje návody a rozpisy na výšivky v křížkovém a v plném stehu. Převážnou část předloh v křížkovém stehu jsem využila pro tvorbu obrázků na zeď. Křížková výšivka hezky vypadá, bavlnky si i po letech zachovávají své barvy a navíc vyšívání je dobrá relaxace.

29.01.2018 5 z 5

Astrologie a kabala Astrologie a kabala Z'ev ben Shimon Halevi (p)

Kniha není učebnicí kabaly ani astrologie. Nejsem znalec kabaly a bohužel z knihy jsem se o tomto učení příliš konkrétního nedozvěděla. Astrologické záležitosti jsou zde zmiňovány pouze zevrubně. Pozornost je věnována především tzv. mundánní astrologii ( horoskopy států a územních celků ). Několik přínosných myšlenek by se v knize našlo, ale rozhodně to není kniha, ke které bych měla potřebu se vracet.

29.01.2018 2 z 5

Koktejly Koktejly Franz Brandl

Kniha je "kuchařkou " známých i méně známých koktejlů. Řadu z nich jsem vyzkoušela a všem chutnaly. (pořizovací náklady na suroviny trochu víc zatíží peněženku)

28.01.2018 5 z 5

Víme, co jíme? Víme, co jíme? Tereza Vrbová

Pokud vám není jedno, co jíte, rozhodně tuto knihu doporučuji. Najdete zde rozsáhlý přehled bezpečných i nebezpečných látek, se kterými se setkáváte v potravinářských výrobcích. Kniha je srozumitelná a přehledně uspořádaná.

28.01.2018 5 z 5

Velký lékařský slovník Velký lékařský slovník Martin Vokurka

Nepostradatelný pomocník do každé rodiny.

Astropsychologie a rodina Astropsychologie a rodina Ida Myslikovjanová

Krásná ukázka toho, jak astrologie funguje v praxi. Na řadě životních příběhů je ukázáno, jak životní situace a psychika jedince rezonuje s jeho horoskopem. Velmi poučná a inspirativní kniha.

Kniha optických klamů Kniha optických klamů Georg Rüschmeyer

Zajímavá kniha. Je to již moje třetí kniha optických klamů. Řada z nich se v knihách opakuje. Za největší plus této knihy považuji 3D obrázky, které se v dalších dvou knihách , které mám doma, nevyskytují.

26.01.2018 5 z 5

Astrologie, karma a transformace Astrologie, karma a transformace Stephen Arroyo

Jedna z nejlepších astrologických knih. Srozumitelně napsána a velmi poučná.

Astrologická mandala Astrologická mandala Dane Rudhyar

Popisy významů jednotlivých stupňů horoskopu jsou poněkud hůře pochopitelné (alespoň pro mě). Člověk si klade otázku, co tím autor vlastně myslel. Knihu mám stále ve své knihovně. Třeba k ní časem "dozraju" ?

26.01.2018 2 z 5

Astrologie vztahů Astrologie vztahů Lyn Birkbeck

Výborná kniha pro studium srovnávací astrologie.

Srovnávací astrologie Srovnávací astrologie Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Na trhu je velmi málo knih věnujících se partnerské astrologii. Tuto knihu považuji za jednu z těch dobrých.

Tarot - Klíčová slova Tarot - Klíčová slova Hajo Banzhaf

Praktická pomůcka pro zájemce o práci s tarotovými kartami. Přínosné jsou především návody a popisy různých karetních rozkladů.

Křesťanská astrologie Křesťanská astrologie William Lilly

Velké množství informací, které využijí hlavně zastánci tradiční astrologie zaměřené především na předpovídání budoucích událostí. Navíc kniha samozřejmě nepracuje s novými transsaturnskými planetami, které v době života autora nebyly ještě známy. Pro současné psychologické pojetí astrologie je kniha v podstatě nepoužitelná. Navíc je poměrně drahá a objemná.

24.01.2018 3 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Čtivou a zábavnou formou nás kniha seznamuje s jednotlivými slunečními znameními. Hlubší vhledy v knize nehledejte.

24.01.2018 4 z 5

Saturn - nový pohled na starého ďábla Saturn - nový pohled na starého ďábla Liz Greene

Vynikající knížka pro psychologicky orientované astrology.

24.01.2018 5 z 5

Encyklopedie astrologie Encyklopedie astrologie Catherine Aubier

Kniha seznamuje čtenáře s astrologickámi pojmy, bude se hodit každému, kdo se chce astrologií zabývat. Mám doma vydání z roku 1993 a je to jedna z mých prvních astrologických knih.

24.01.2018 5 z 5