Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

Proč spíme Proč spíme Matthew Walker

Zajímavé informace.. měla jsem možnost poslouchat v audio verzi, takže forma výborná i na usnutí jak autor klidně doporučuje :-) myslím, že každý si z knihy něco odnese a určitě by jsme se měli zamyslet nad tím kolik hodin spíme

21.02.2023 3 z 5

Žižka - Byl lapkou na panství rožmberském? Žižka - Byl lapkou na panství rožmberském? Richard Dostál

Hezky napsaný román i s historickými fakty.. bavilo mě to, krásně se to četlo

28.01.2023 4 z 5

Malý princ slaví Vánoce Malý princ slaví Vánoce Martin Baltscheit

Mám rozporuplné pocity .. celkem vzato psáno pro děti od 6ti let ..no nevím i jako dospělá jsem měla co dělat, abych to pobrala. Je tam spousty podnětů ohledně vanoc a přátelství což bylo pěkné, ale dost složité, aby male dítko pochopilo co tím autor myslel.

31.12.2022 3 z 5

Teribear - Tajemství modré krabice Teribear - Tajemství modré krabice Alena Mornštajnová

Každý by měl mít svůj domov.. někdy je jen těžší si uvědomit kam patří..krásný příběh pro děti doporučuji

07.11.2022 4 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Jana Eislerová

Krásný příběh navíc i v angličtině ve sloupcích .. perfektní pro děti

16.09.2022 3 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Dostala se mi do rukou audioverze.. nejdřív jsem byla skeptická, ale potom mě kniha zaujala a už jsem ji hltala.. moc se mi líbila, asi si přečtu i potomka...

14.06.2022 3 z 5

Pan Buřtík & pan Špejlička Pan Buřtík & pan Špejlička Zdeněk Svěrák

Úžasná a nejen pro děti.. miluji důvtip pana Svěráka a krásné poučky z povídek vyplývající...

11.04.2022 4 z 5

Pohár od Pánaboha Pohár od Pánaboha Ota Pavel

Krásné povídky ze života.. moc hezky se to četlo a řekla bych, že jsem se přistihla jak kdybych byla někdy přítomna jako fanda závodu nebo sedící pod rozkvetlou lípou a bzučicich včel..

16.01.2022 4 z 5

Říkali mi šulíne Říkali mi šulíne Ivan Krejčí

Četla jsem před 20 lety a pobavila mě opět, dokonce zjišťuji, že jsem tenkrát některý věci nevnímala .. doporučuji krásná Veselá pohodovka

07.08.2021 3 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Pohodovka u které jsem se pobavila.. nic jsem ale neočekávala

04.08.2021

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

No musím říct že jsem měla co dělat abych knihu neodlozila, ale po té půlce už to začalo mít nějaký spád zajímavosti a napětí .. jsem ráda že jsem nevzdala i když velký happy end tak i krásné uvědomění.. autorku mám moc ráda, doufám ale že další knihy budou vic od začátku čtivé

03.09.2020 2 z 5