VítVápno VítVápno komentáře u knih

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Dávám 5 hvězdičky byla to pecka Příběh mě dostal napínavý líbí se mi že se nech v prvním díle dozvíme jak to bylo z videem které Emma viděla do druhého dílu se pustím doporučuji

31.10.2022 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Knihu jsem četl před rokem a vůbec se mi nelíbila nápad skvělí ale děj se stáhnul nemohl jsem se začíst hodně postav dávám 1/5.

19.10.2022 1 z 5

Případ sametových drápků a Zamilované tety Případ sametových drápků a Zamilované tety Erle Stanley Gardner

První případ sametových drápků se mi líbil nic jméně chyběl mi tam soudní proces. Ovšem druhý případ mě dostal dobré zápletky do posledních 30 kapitol jsem nevěděl kdo to skutečně udělal pak sem na to přišel a nejvíc se mi líbil soudní proces a advokát perry Mason který pane lattyho dobře vyslýchal knihu rozhodně doporučuji za mě 5/5 hvězdiček.

24.09.2022 5 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Konečně povídková knížka která mě bavilo. A u které byli povídky dokonalé.

26.03.2024 3 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Na to že je to Young adults literatura tak je to průměrný Thriller. Moc zápletek tam není a napětí nebo mráz pro zádech který se očekává od thrilleru tak to tam taky není. Pro mládež od 12 do 18 let který začínají číst thrillery tak je to dobrý zatáček. Ale pro mě jako 24 letého chlapa je to průměrný Thriller. Díky tomu že je to Young adults literatura tedy pro mládež, tak chápu že to nemůžu být brutální ale myslím si že se dalo s toho vytěžit víc, největší chyba kterou má ta knížka je že má jenom 198 stránek to je hrozně málo na to aby to byl Thriller. Kdyby měla knížka o 30 až o 40 stránek více a byla by víc napínavá a mrazivá tak by to byl hodně dobrý thriller ale takhle bohužel 3/5 hvězdiček.

22.02.2024 3 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Knihu jsem nedočtle. No čekal jsem něco jiného podle anotace to vypadalo na dost dobrý thriller. Ale skutečně je úplně jiná za prvé když by někdo zabil dítě někého politika tak by si rozběhl velká vyšetření bylo by to vše všech novinách. Taky mi připadá trošku divné že Sophii všechno vychází co koliv udělá to jí vyjde na sto procent, chápu že je to jenom kniha a je to vymýšlení příběh ale za mě by to mělo být logické ale tohle nemělo hlavu ani patu námět je dobře vymýšlení ale je to nedotažené. Prvních sto stránek byla nuda řešil se tam život Sophie a jenom zabíjela a utíkala. Za mě nic moc já jsem čekal víc velké ale opravdu velké zklamání za mě 2 hvězdičky.

06.02.2024 2 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Bohužel zklamání. Prvních 140 stránek bylo zábavních a vtipných ale od 152 stránky to byla jedna velká nuda nic se tam nedělo. Hlavní hrdinka brett byla ukřivděná všechno jít vadilo že všeho obviňovala svojí mrtvou mámu. To že se Brett chovala jako slepice by nebyl až takový problém kdyby byla kniha zábavná. Skoro každá kapitola mělo okolo 12 až 16 stránek a to je moc ano pokud je kniha zábavná a čtivá tak nevadí že má jedna kapitola 12 stránek. Ale když je kniha nudná tak to vadí. Knihu jsem bohužel nedočetl skončil jsem na straně 190.

18.11.2023 2 z 5

Chlapi na odstřel i na lásku Chlapi na odstřel i na lásku Miroslava Besserová

Tak tohle byl propadák nechápu jak něco tak příšerného mohla paní autorka napsat. V knize je 30 povídek s toho dvě povídky jsou pěkné a ostatní jsou hodně podprůměrné možná kdyby místo 30 podívek bylo v knize o polovinu méně tak to se to ještě nechalo ale takhle prostě ne skončil jsem na straně 96 a přečetl jsem 18 povídek a na zbylých 12 už jsem prostě neměl huť. Naštěstí jsem si knížku nekupoval našel jsem jí u babičky a řekl jsem si že by to zase chtělo nějakou povídkovou knížku tohle je už moje druhá povídková knížka a opět stála za nic.

05.11.2023 1 z 5

Na Zemi jsme na okamžik nádherní Na Zemi jsme na okamžik nádherní Ocean Vuong (p)

Tato kniha bohužel pro mě nebyla nemohl jsem se začíst. Už od začátku mi přišla kniha nudná příběh nehodnotím spíše hodnotím jak byla kniha napsaná.

31.10.2023 1 z 5

Nebezpečný manžel Nebezpečný manžel Jane Shapiro

Kniha je psána trošku divně hlavní hrdinka byla podle mě hroší než denis. Denis se snažil jí Ve všem pomoc ano byl nešikovný ale to se stává všichni nejsem šikovný chce nejdřív svého manžela zabít pak si to rozmyslí pak utekla od denise pak se vrátila i když je tak špatný jak říkala. Hlavní hrdinka se ale Podle mého názoru taky nechovala dobře ano Denis dělal věci které byly špatné ale Podle mého názoru byl spíš nešikovný. Letošní druhé knižní zklamání za tento rok dávám 2/5.

06.10.2022 2 z 5

Příběhy síly Příběhy síly Carlos Castaneda

Knihu sem čtele před rokem vůbec mě nezaujala příběh jsem nepochopil proto dávám odpad

15.09.2022 odpad!