Višnička Višnička komentáře u knih

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Za mě super, velice dobře vykreslené postavy, jakoby je člověk znal osobně, krásně se četlo, vřele doporučuji!

26.11.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Knihy Petry Soukupové mám ráda, bože jak ona dokáže popsat to, co spousta z nás prožívá , s takovou lehkostí. Styl vyprávění mi naprosto sedí , ani otevřený konec mi nevadí , tak to prostě je a každý z nás si to v duchu dokončí po svém a to se mi líbí

25.12.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Tyhle ženské thrillery mám ráda, chytlavé od první stránky, dobrý příběh, dobré prostředí, střídání dvou časových rovin. Určitě page turner - chcete číst a číst. Jednu hvězdičku ubírám jen za trochu "předvídatelného" pachatele/lku (ať nic neprozradím, kdyby náhodou někdo fakt už od půl knížky nevěděl :-) )

23.10.2020 4 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Neskutečné dobrý!!!! Silný, smutný , dojemný, nadějný... kniha mě do sebe vtáhla tak, že jsem dva dny nevnímala okolní svět a žila jen s postavami, hlavně těmi dětskými. Co nejvřeleji doporučuji a jdu zakoupit ostatní knihy PANÍ SPISOVATELKY.

06.01.2020 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tak to byla jízda....přečteno asi na tři zátahy...jeden z nejlepších dílů série, ne-li nejlepší!!!!

02.01.2020 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Strašně dobrý !!!

10.11.2019 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Takže - mám nového oblíbeného autora! Styl psaní naprosto super, vtáhlo mě to do děje, jak tu někdo psal, začátek malinko rozvláčný, ale pak jsem dala knihu na dva zátahy, nešlo se odtrhnout. Moc hezky napsané a těším se na další díly.

20.08.2022 5 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Tak tohle mě hodně bavilo, autorka píše knihu od knihy lépe, tohle zatím její top!

11.12.2021 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Sandru Brown čtu proto, že přesně vím, co dostanu - nic náročného, ale čtivost, zápletku, vášnivé vzplanutí..a tak je to i u její poslední knížky, kdo má Sandru rád, bude spokojený. Jen mě teda pobavil překlad - když Violet utrousila, že by příšta radši viděla Taylora Swifta :-)))))

04.02.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Tak to byla jízda..kniha se čte velmi dobře, odsýpá stránka za stránkou a člověk je ihned vtáhnut do děje...moc se mi líbil i neotřelý námět. Za mě super a doporučuji!

31.10.2020 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Po dlouhé době fakt nádherná knížka, čisté, ryzí charaktery, krásný příběh, protknutý historickými událostmi a velkými city...moc všem doporučuji! Pohladilo po duši.

18.10.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Trochu drsnější pasáže, než jsem zvyklá, ty bych klidně vynechala, ale celkově je kniha naprosto super a moc se těším na další díly!

23.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

No já nevím, knížka, hezká, čtivá, o tom žádná, to autorka umí skvěle! Ale psychothriller? Pro mě teda ani psycho, ani thriller, spíš taková předvídatelná záležitost, potenciální vrazi tak moc podobní jeden druhému, že pro mě knížka trochu postrádala napětí.

27.05.2020 4 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Sára a Will. Konečně zase. Stará dobrá série pokračuje přesně ve svém duchu. Přečetla jsem jedním dechem.

04.12.2019 5 z 5

Muž bez tváře Muž bez tváře Dennis Jürgensen

Za mě naprosto super, z této série jsem také nadšená, až na pár detailů, o kterých bych číst nemusela...ale už teď se těším na další díl a vřele doporučuji.

27.09.2022 5 z 5

Rozvod šestkrát jinak Rozvod šestkrát jinak * antologie

Tleskám, tleskám, tleskám!! Zhltla jsem za jeden den, i přes to, že téma je velmi smutné, místy až mrazivé, jsem moc ráda, že jsem měla možnost si něco takového přečíst...chválím perfektně zpracované náměty, i dodatečné vysvětlení odborníků a myslím, že by bylo moc fajn, kdyby se tato kniha dostala mezi co nejvíce čtenářů a hlavně mezi rodiče. Pro ty rozvádějící je to skoro povinnost, ale myslím, že i ostatním rodičům neuškodí se zamyslet nad tím, jak nás děti vnímají, každé svým paradigmatem, které nám opravdu nemusí být pokaždé známé...za mě velká lekce, jak nebrat za samozřejmost, že si děti vysvětlí situace po svém a opravdu se ujišťovat a ujišťovat, že se někde nerodí velké trauma. Děkuji za tento vhled a osvětu, která je v této době bohužel stále aktuálnější.

31.05.2022 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Miluju tuto sérii a 10tý díl nezklamal , naopak , byl pro mě jeden z nejlepších . Doufám, že bude další pokračování!

21.08.2020 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Kniha se moc dobře četla , kdo čeká nějakou sofistikovanější zápletku, tak se asi moc nedočká, karty jsou rozdány od začátku, ale i tak mě knížka moc bavila a stránku od stránky jsem byla nedočkavější, jak to celé dopadne.

26.02.2020 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

No...nevím, co paní spisovatelka přidává do svých knih za tajnou ingredienci, každopádně každá její kniha mě na první stránce vcucne a na konci vyplivne úplně převálcovanou...a jakoby ty dva dny, za které jsem knihu přečetla, okolní svět neexistoval a vstoupila jsem do děje a žila tam..opravdu klobouk dolů, knížka je krásná, čtivá, ze života...kdybych mohla, dám hvězdiček jednou tolik alespoň.

13.01.2020 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Mě druhý díl naprosto pohltil, těším se na třetí !

18.05.2019 5 z 5