Vikuška185 Vikuška185 komentáře u knih

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Kniha je napsaná čtivě, ze zkušeností autorky. Líbí se mi, že poukazuje na to co už mnoho lidí zapomnělo: že uvařit si jídlo bez polotovarů a z plodin, které rostou okolo nás je zdravější než jídla dovážená z druhého konce světa nebo všudypřítomné polotovary, kla cukru atd. Konečně odborník se selským rozumem.dekuji

Emilovy skopičiny Emilovy skopičiny Astrid Lindgren

Kniha se nám moc líbila, četli jsme ji když bylo synům 4 a 7 let a moc se líbila a hodně jsme se u ní nasmáli. Doporučuji.

16.09.2022

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Krásná kniha, kterou jsem znala jen jako název a až se svými syny (5 a 8 let) jsem jí četla poprvé. Všechny příběhy byly poutavě napsané, vtáhly do děje a i když takové dětství dnešní děti nemají tak dětské radosti a starosti jsou pořád stejné a tak je kniha vlastně stále aktuální. Mám moc ráda knihy paní Lindgrenové, tato je spolu s knihou Emilovy skopičiny jedna z našich nejoblíbenějších.

Koumákův blog Koumákův blog Timo Parvela

Kniha je vtipná, příběh jednodušší. Kapitoly krátké se spoustou obrázků. Vhodná pro začínající čtenáře. Druhá kniha Koumákův fotbalový tým nám přišla slabší.

16.09.2022 3 z 5

Chlapec, který pěstoval dráčky Chlapec, který pěstoval dráčky Andy Shepherd

Krásná kniha, natrefila jsem na ní náhodou. Je poutavě, vtipně napsaná. Líbila se celé rodině. Četli jsme 2x.

Chlapec, který létal s dráčky Chlapec, který létal s dráčky Andy Shepherd

Všechny tři díly byly skvělé, hltaly jsme se syny 5 a 8 let každou kapitolu. Čtení je to poutavé, legrační a vtáhne do děje. Moc doporučuji všechny tří díly a těším se až budou přeloženy do češtiny další díly Andy Shepperd.

16.09.2022 5 z 5

Nádherné úterý čili Slečna Brambůrková chodí po světě Nádherné úterý čili Slečna Brambůrková chodí po světě Daisy Mrázková

Kniha byla hezká i když krátká, byla poučením o tom, že vše je k něčemu dobré a udělat radost někomu v okolí je hezké. Mám raději méně okaté pointy a více příběhu, ale pro menší čtenáře bude asi dostačující.

16.09.2022 2 z 5

Městečko Lážoplážo - Zlatá velryba Městečko Lážoplážo - Zlatá velryba Tereza Pařízková

Kniha je velmi hezky promyšlená, zábavná i pro rodiče. Synům ve věku 5 a 8 let se moc líbila a museli jsme si v knihovně hned půjčit její pokračování Městečko Lážoplážo Křáp Pařát. Na konci každé kapitoly jsou otázky pro čtenáře, které slouží k procvičení porozumění a zapamatování textu. Bavila nás.

Do světa Do světa Hana Machalová

Hezký den všem,
nechci se opakovat, z knihy je opravdu psaná s nadšením a mě osobně se líbila. Asi tím, že nejsem příliš zcestovalá:-) Nicméně vy všichni, kteří jste měli smůlu na vadné výtisky, tak se stačí ozvat vydavateli nebo s účtenkou tomu, kde jste nakupovali. Byla jedna série, kde tato chyba nastala. Mě vydavatel zaslal novou na jejich náklady.

09.08.2022