Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Prosím,prosím,řekněte mi někdo,že si budu moci poslední díl objednat už zítra nebo se zblázním.Dvory jsem přečetla za jeden víkend,se čtyřma hodinama spánku a teď toto?Skleněný trůn jsem dostala k narozeninám a dopředu vím,že to budou další večery beze spánku.Na jednu stranu jsem nešťastná,že to budu mít za sebou,ale jak se znám,pojedu tu sérii znovu a pomaleji.Na druhou stranu už chci ten zatracený poslední díl....kdy to bude???????

09.10.2020

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Sarah J. Massová je pro mě nový favorit ve světě fantasy.Úplnou náhodou jsem se dostala k titulu Dvůr trnů a růží a přísahám,že jsem ho přečetla za 18 hodin,bez spánku,jenom s kávou a stálo to za to.Samozřejmě už mám za sebou další díly,které mě fascinovali mnohem víc...MNOHEM víc,ale ani tento první není rozhodně k zahození.Tamlin mi nebyl nijak zvlášť sympatický a naštěstí byly mé modlitby o konci příběhu vyslyšeny.Teď se chystám na Skleněný trůn a nepochybuji,že budu stejně nadšená.

09.10.2020 5 z 5

Procitlý milenec Procitlý milenec J. R. Ward (p)

Opět naprostá senzace...Wardová píše přesně tak,aby mě vtáhla do děje,rozesmála a pokaždé něčím překvapila.
Miluji

10.03.2023 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

(SPOILER) A teď nastane pravý Hel...jako po této knize čekat bůhví jak dlouho na další díl???
Maasová opět předvedla svůj um....400-500 stran čtu tak nějak v klidu a pak jedna bomba za druhou a ten konec...jako cože????!!!!Od toho zlomeného zápěstí mě napadla Laň skoro okamžitě :) Bylo to prostě super truper čtení.
Miluji Rhysanda!!!!! :) :) :)

20.01.2023 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Jééééé,to bylo takové krásné pohlazení :)
Miluji BAM a každou větu,ve které se objevili,jsem hltala s úsměvem na tváři.
Žádné velké drama a právě proto jsem knihu přečetla hned dvakrát po sobě.
Za pár dní vyjde další příběh...tentokrát s Grace a já se nemůžu dočkat.Melanie píše přesně tak,jak si přeji a pokaždé si knihu ještě několik dní po přečtení přehrávám v hlavě.
Nádhera :)

11.11.2022 5 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Summer byla občas na ránu a Flynn to vyřešil za mě :) :) :)(Mohl to udělat častěji)
Období strávené na chatě se mi moc líbilo a možná bych trochu natáhla konec.Druhý díl byl o chlup lepší než první,ale obě knihy se mi usadily v knihovně a ráda se k nim vrátím.

02.11.2021 5 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Silný příběh,sice mi chyběla Vysočina,ale Murray family prostě nedokáže zklamat :)

20.10.2021 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Ježkovi voči,kde jsem dodnes žila?V jeskyni?Najednou mám pocit,že objevuji jednu českou autorku za druhou.Nejdříve Adrianu Michálkovou,Petru Stehlíkovou,milovanou Niku Peas a teď Karolinu.Asi jsem se českým spisovatelům v podvědomí vyhýbala a zjišťuji,že to byla chyba.
Dvě zrcadla bych se Stmíváním neporovnávala,tohle mělo šmrnc,spád,lásku,romantiku a hezký nápad.Taková zrcadla bych si nechala líbit.
Přečteno jedním dechem

15.10.2021 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Brodick a Ramsey....To byla jízda. Dokonce se tam objevil i můj milovaný Ian...co víc si romantická duše může přát. Brodickovo bojovníci Dylan a Robert byli také k sežrání, prostě celá kniha pohladila :)

12.08.2021 5 z 5

Nevěsta z Vysočiny Nevěsta z Vysočiny Hannah Howell

Už budu mít skoro celou sérii,sice se ke mně knihy dostávají na přeskáčku,ale to vůbec nevadí.Miluji,když se v příběhu objeví hrdinové z minulých i budoucích titulů.Murrayovic klan je prostě boží a Gillyanne si s Connorem skvěle poradila.Ještě mi chybí tři knihy a budu si moct dát celou nálož od začátku :)
Camerons,MacEnroy a Murray....♥ ♥ ♥ ♥

21.02.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Asi tak:Červená knihovna to rozhodně není,prvních 30 stránek byl bez dialogů,na což nejsem zvyklá,ale pak už se to pomalu rozjíždí.Nevím proč mi utkvělo v hlavě pojídání syrových krys v kanálech :) Opilecká písnička byla také super.V knize je hodně násilí,ale k příběhu to rozhodně patří.Láska byla také fajn,nic přehnaného,takže suma sumárum:příjemné čtení.
Děkuji autorovi za zaslání knihy,byl to příjemně strávený večer :) Obdivuji odvahu vyjít ven se svojí prvotinou a třeba to povzbudí další autory.Knih není nikdy dost.

16.11.2020 4 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

07.11.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Celá série je dokonalá,samozřejmě tam hluchá místa najdete,ale jinak je to bez chybičky :)

06.11.2020 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Miluji sérii Dvory,přesněji řečeno,druhý a třetí díl(malinko i první,protože už se tam objevil Rhys).Přiznám se bez mučení,že u Rodu Země a Krve mi trvalo 150 stran,než jsem se dokázala vtáhnout do děje,ale pak už to jelo jako po másle :) Odpoledne jsem uvařila hrnec guláše,aby mě rodina neotravovala a seděla,ležela i stála jsem s knihou dva dny v ruce.Maasová mě dokáže rozplakat,naštvat a hlavně překvapit.Naposledy jsem měla tyto pocity u Garwoodové a Howellové,ale to je jiný šálek,Sarah má prostě úžasný talent a její knihy naprosto zbožňuji :)

13.10.2020 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Páni,další úžasná fantasy kniha :) četla jsem jí jedním dechem a obálka knihy je naprostá bomba...už jenom kvůli ní jsem si musela knihu pořídit. A teď vím, že jsem udělala dobře.Kniha je úžasná, postavy jsem si zamilovala do jedné.(Hlavně Kaze,ten byl prostě nejvíc).Vynikající příběh, Leigh Bardugo rozhodně ví, jak napsat dobrou fantasy.Knížka už kolovala celou rodinou a až na malé připomínky,se všem líbila,takže rozhodně palec nahoru.

Dobyvatel z Vysočiny Dobyvatel z Vysočiny Hannah Howell

Sigimore se objevil v předchozích dílech a já stránky doslova hltala,takže samostatná kniha jenom s ním byla jasnou volbou :) Nezklamala jsem se,VŮBEC jsem se nezklamala.
Teď jsem dočetla Ďábla z Vysočiny,kde se Sigimore hojně vyskytuje a jeho hláška-Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky-je naprosto fantastická ♥ ♥ ♥ ♥

Očistec Očistec Adriana Michálková

Druhý díl jsem dnes obdržela poštou i s věnováním a hned se do ní jdu pustit,nečekám zklamání,protože to snad není ani možné,paní Michálková je fantastická spisovatelka,kdo nečetl Sedmé Nebe,rozhodně doporučuji.

08.07.2019 5 z 5

Vítěz z Vysočiny Vítěz z Vysočiny Hannah Howell

Dokonalost sama,Hannah prostě umí a každá její kniha je skvost do mé knihovničky :)

20.10.2021 5 z 5

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Krásný příběh,nějak moc rychle mi to uteklo,ale nevadí,schovám do knihovny a ještě jednou se k ní vrátím.Bavili mě Toddové,o nich bych si přečetla klidně samostatnou knihu,to by byla určitě jízda :)

20.04.2021 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

Zakončení série se povedlo,ale pořád budu mít nejraději Sina,Strydera a Ewana.Ráda si samozřejmě přečtu všechny díly,které budou v mé knihovně kralovat dlouhá,předlouhá léta :)

07.11.2020 5 z 5