veru.nika veru.nika komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Byla jsem napnutá jak kšandy, jak to dopadne. Pro mě zatím nejlepší díl ze série. Bohužel filmové zpracování totálně po....

29.11.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tahle knižní série je prostě výborná. Konečně došlo na toho ha*zla Waalera :-) A teď hurá na další díl.

08.11.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Červenka zatím nejlepší díl. Dějové linie mě lehce zaskočili, občas sem se musela někam vrátit, abych v tom měla pořádek. Ale jinak naprostá paráda

20.06.2017 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Pro mě je Twilight Sága prostě srdcovka. Knihy jsou podstatně lepší než film. Pro někoho to může být nezáživné čtení, v mé knihovně budou mít vždy své místo, když se budu chtít vrátit do role náctileté holky.

31.01.2017 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a má výborný příběh.

11.05.2017 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Za chvíli mi bude 30 a tahle knižní série má v mé knihovně své řádné a opečovávané místo. Velmi ráda se k ní vracím.

31.01.2017 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Kniha byla zajímavá, ale přečetla jsem ji jen jednou a to mi asi stačí.

02.07.2013 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi líbila. Příběh byl zajímavý a závěr doslova masakr. Ale musím přiznat, že Žena v kleci byla lepší.

27.07.2019 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Poutavý příběh, velmi dobré čtení. Kdo je pachatel jsem tušila asi tak od půlky, ale na rozuzlení jsem se stejně těšila. Dvojka Carl a Asad se mi docela zamlouvají. Určitě jen u této knihy nezůstane.

26.03.2019 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Výborná kniha, zajímavé rozuzlení. Knihy od tohota autora mě opravdu baví.

17.09.2017 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Povedený druhý díl :-) Velmi čtivé, věnuje se všem postavám.

25.08.2017 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Titul bestseler si tato kniha prostě zaslouží

02.06.2017

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Dnes jsem začala číst a dnes jsem poslední díl také dočetla. Byla jsem tak napnutá jak to všechno dopadne,že mi to prostě nedalo. Celá série se mi moc líbila.

02.05.2017 5 z 5

Lov Lov Aubrey Clark (p)

I další díl se povedl. Jsem ráda,za další zápletku a už se těším jak se to bude řešit.

02.05.2017 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Jako předchozí díly,velmi povedené, se zajímavou zápletkou.

13.04.2017 5 z 5

Moc Moc Lisa Jane Smith

Úžasné zakončení trilogie. Rozuzlení veškerých vztahů. Takhle rychle jsem snad žádnou knihu ještě nepřečetla.

10.04.2017 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Tato kniha mě nadchla více než Hot Boys. Už jen tím, že to mělo od začátku zajímavou zápletku. A nekteré fráze v knize mě natolik pobavily, že si kolegyně v práci občas ťukala na čelo, jestli jsem normální...mohu doporučit.

13.03.2017 4 z 5

Přírodní divy světa. 100 úžasných divů světa přírody Přírodní divy světa. 100 úžasných divů světa přírody John Baxter

Plná zajímavostí. Mohla bych doporučit pro tvorbu referátu do školy. Roztřídená do sekcí s přehledným obsahem.

02.07.2013 5 z 5

Sluneční znamení Sluneční znamení Linda Goodman (p)

Výborná kniha o znameních zvěrokruhu. Občas se děsím, jak to dokonale sedí. Je výborná a spoustu ze z ní člověk dozví o sobě a svém okolí.

Velcí mudrci starého Egypta Velcí mudrci starého Egypta Christian Jacq

Je to trochu jiné počtení, ale velmi se mi líbila. Pro pochopení myšlení a postavení světa starověké civilizace.