Verouš23 Verouš23 komentáře u knih

Animálium Animálium Jenny Broom

Pastva pro oči, ty ilustrace jsou dokonalé jako celá kniha.

Botanicum Botanicum Jenny Broom

Nádhera!!!

Dneska vařím já Dneska vařím já Jitka Bodláková

Skvělá malá kuchařka, pro menší děti ideál.

29.04.2023 5 z 5

Ukřižovaná Ukřižovaná Jakub Arbes

Skvělá kniha, úplně mne ohromila. Ty archaismy, já z nich nemůžu. To se tak dobře čte. Sice tady na to hodně lidí lamentuje, ale mně se to líbí a nedělá mi to problém.
A děj? Velmi povedený. Tajemno, záhady, to vše je tam úplně akorát. Jediné, co je trochu zmatené, jsou dějové linky, ale chápu, že jinak to udělat moc nejde.
Pro milovníky záhad a archaismů je to kniha snů!

02.06.2024 5 z 5

Náš kraj v pověstech a lidovém vypravování Náš kraj v pověstech a lidovém vypravování Jan Dokulil

Po přečtení této knihu už budu vidět můj kraj úplně jinak. Je to skvělá kniha pro ty, koho zajímá historie Třebíčska.

09.08.2023 5 z 5

Opera nás baví Opera nás baví Anna Novotná

Tak nějak jsem na téhle knize vyrostla a musím říct, že jsem se z ní dozvěděla vše, co potřebuji vědět. Hezky udělané a všem to doporučuji (hlavně dětem, stejně jako Balet nás baví a Divadlo nás baví).

Vařím, vaříš, vaříme Vařím, vaříš, vaříme Věra Šalamounová

Asi moje nejoblíbenější kuchařka, když jsem byla malá...

29.04.2023 5 z 5

Posel v temném lese Posel v temném lese Lois Lowry

Pěkná kniha, napínavá...

15.04.2023 5 z 5

Saška maminkou Saška maminkou Colette Mercier-Nast

Moc pěkná knížka :))

10.04.2023 5 z 5

Chodské pohádky Chodské pohádky Jindřich Šimon Baar

Tuhle knížku mi před spaním četli hódně dlouho. Snad všechny jsou nezapomenutelné. Rozesmějí, uspí a také změní vaší dosavadní mluvu o pár slov v nářečí. Doporučuji pro všechny dětičky + doporučení pro rodiče: Čtěte jim to sami ;)

10.04.2023 5 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Pěkná kniha, všem ji moc doporučuji.

18.03.2023 5 z 5

Je těžké být lvem Je těžké být lvem Uri Orlev (p)

Četla jsem to asi v devíti letech naposledy a moc se mi to líbilo. Často se k této knize vracím. Člověk se u ní zasměje. Je to skvělá oddychovka, za chvíli přečtená.

19.03.2023 5 z 5