VeronikaKrake VeronikaKrake komentáře u knih

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Ale jo, mně se takhle série líbí :)

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Já si bohužel nedokážu vybavit, jak se mi to líbilo :D. Ale asi líbilo, haha, tak dávám dobré hodnocení. Ale evidentně to dokáže do paměti zapadnout.

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Nerada se pouštím do bestsellerů. Občas jsem totiž sněhová vločka a dělám, že takový věci nečtu . Ale pak mě chytne FOMO a hrozně mě zajímá, jestli je konečně něco hit a zároveň reálně dobrá kniha. Obvykle se mi totiž knižní hity nelíbí a přijdou mi průměrný aka aby se líbily každému. Tady je to takové 80/20.

Jako každému se mi líbil popis Evelynina života. Zajímavý pohled do zákulisí a do tajů hvězd. Evelyn mi byla dost sympatická a fandila jsem jí. Takže za mě super. Navíc všechny ty hadry a líčení .

Popis komunikace mezi Monique a Evelyn mi přišel jinak napsaný, méně přirozený. Jak kdyby to psal někdo jiný. Takže to mě na začátku trochu nebavilo, působilo to nepřirozeně a odfláknutě.

Novinový články byly totální příšernost, nevim, jestli to bylo překladem, ale to byl brutál cringe, že Extra oproti tomu vypadá jak kvalitní četba. Příšerný.

Konec aka šokující odhalení mě šokovalo svojí debilitou . Přišlo mi úplně mimo a totálně hysterický. Nechápu, proč to spisovatelka udělala tak soft, ale reakci tak přehnanou. Jó, kdyby udělala ta Evelyn něco fakt hnusnýho, pochopila bych, že jí bude Monique tak nenávidět a opovrhovat, ale tohle bylo prostě jen nemorální. Ošklivý, ale ona za to, co se stalo, nemohla.

Celkově se mi kniha líbila a určitě to nebyla ztráta času a nelituju. Doporučuji .

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Mně je to jako líto, ale to byla hrozně otravná knížka. Jsem (no, vlastně asi ani ne) velmi překvapená, že tady lidé píšou, že díky tomu pochopíte úzkosti vašich blízkých. Mně to naopak nepřišlo dobře napsaný a spíš jak z manuálu vycucaný, ale absolutně nepochopený a nezažitý. No, hlavní hrdinka mě akorát srala. Příběh z minulosti ok. Průměrné, nezajímavé. Ale lidem se to líbí, tak si to asi přečíst můžete :D

19.05.2023 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Dost se mi to líbilo. Super příběh. Hlavní postava Winter je super, dobrej týpek :D

02.01.2021 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Moc se mi líbila, doporučuju!

30.10.2020 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Boží kniha, série

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Už léta tuhle knihu miluju

To To Stephen King

Miluju!

Misery Misery Stephen King

Boží. Začátek mě nudil, ale po pár stránkách... Paráda!

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

To dítě bylo fakt děsivý. Konec se mi líbil :)

25.10.2020 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Velmi dobrá kniha. I když byla dlouhá, tak se skvěle četla. Musím říct, že mě příběh fakt bavil. Bylo to dost promyšlené, což čtenář ocení. To rozuzlení bylo takové..., no neudělalo mi to radost. Co vám budu povídat :D. Ale kniha super, doporučuju.

06.08.2020 5 z 5

Kniha je super. Já jsem to teda slyšela jako audio, ale musím říct, že se mi to fakt líbilo. Vulgarismy mi absolutně nevadí, naopak se mi sem extra hodí. Komu vulgarismy vadí, tak je to jeho problém. Musím říct, že některé myšlenky jsou fakt super.

06.08.2020 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Jedna z nejlepších knih, které jsem v životě přečetla.

30.05.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Není to akční kniha, ale mně to nevadilo. Kniha je dobře napsaná, ubíhá a dialogy se mi moc líbí. Takže za mě super.

18.09.2019 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Paráda jako vždy.

16.08.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pokud Vás zklamala dvojka, tak Vám tahle kniha udělá radost. Lou je zase stará dobrý Lou a příběh je hodně zajímavej. Určitě doporučuju❤.

16.08.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha byla trochu jiná, než předešlý díl. Lou mi nepřijde tak zajímavá, ale o tom vlastně příběh je. Snaží se zůstat obyčejná a nevyčnívat, což v prvním díle fakt nebylo. Příběh už není tak tragický, proto může vzbuzovat méně emocí, ale mně se líbil. Hezky se to čte a jsou tam zajímavé scénky :).

14.07.2019 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Viděla jsem film, tak jsem si chtěla svůj zážitek prohloubit. Příběh je hrozně, ale opravdu hrozně smutný. Na začátku jsem si řikala, že to je na prd. Ale jak příběh šel dál, tak...jsem se cítila nepříjemně polapená. Krásný, ale tragický příběh.

11.07.2019 5 z 5

Prostě Kotleta. Skvělý jako vždy. Hodně sexu, akce a zábavy. No a taky sprostý slova. Jo a sem tam nějakej ten démon.

11.07.2019 5 z 5