veronikahessy veronikahessy komentáře u knih

Opuštěná Opuštěná Angela Dorsey

Byl to krásný příběh :)

08.05.2020 5 z 5

Ta, která chytá slunce Ta, která chytá slunce Angela Dorsey

Bylo to milé a dojemné :) Konec zahřeje u srdce.

23.04.2020 5 z 5

Dvě jara Dvě jara Bohumil Říha

Četla jsem přes měsíc z donucení, ale naopak můj muž si ji chválil.

29.02.2020

Otestujte si svou duši Otestujte si svou duši Tomáš Novák

Testy jsem si dělala v rámci odreagování od práce. Bavilo mne to, dozvěděla jsem se o sobě plno nových věcí. Nejvíce mi pomohla kapitola ,,Chodíte rádi do práce".

18.01.2020 5 z 5

Muž se zlatým torkézem Muž se zlatým torkézem Simon R. Green

Knihu mi půjčila kamarádka a je to první dílo od tohoto autora, které jsem zatím četla. Dílo je napínavé,četlo se mi dobře,ale musela jsem si vypsat všechny postavy, abych měla přehled, o kom je zrovna řeč. Už mám ale půjčený další díl a těším se :)

16.05.2019 5 z 5

Princ od Topolů Princ od Topolů Chris Platt

Přestože již nejsem cílová skupina, bylo to moc milé počtení. :-)

15.05.2019 5 z 5

Měsíční kruh Měsíční kruh Eleanor Jones

Napínavá kniha, trošku fantasy..líbila se mi :))

23.03.2019 4 z 5

Poslední sbohem Poslední sbohem Gabi Adam

Chtěla jsem si zase přečíst nějakou knížku, kterou jsem měla ráda jako mladší. Ikdyž je mi 25 let,dost jsem se o Diabla bála :) Hezky napsané:)

15.02.2019 5 z 5

Karlštejnské vigilie Karlštejnské vigilie František Kubka

Tématem této knihy jsou příběhy o ženách ...a to je aktuální v každé době :-D Historické knížky moc ráda nečtu. Po téhle jsem sáhla, protože je spojená s hradem Karlštejnem a to je mé oblíbené místo na výlety. Povídky byly místy vtipné, některé zase tragické,ale u čtení vás to udrželo. Vypravěči se střídají po kapitole..já bych ocenila, kdyby byly povídky od jedné osoby napsané hned za sebou, třeba všechny povídky od Buška z Velhartic, pak všechny od krále Karla...při delším čtení jsem se vždy musela vracet na začátek, abych věděla, kdo zrovna vypráví.,

04.01.2019 3 z 5

Lístek lásky Lístek lásky Émile Zola

Už jsem četla od Zoly ,,Sen",ale tahle kniha se mi líbila více :-) Rozčilovalo mě ale chování Jany.

06.08.2018 4 z 5

Hodný, zlý a nemrtvý Hodný, zlý a nemrtvý Kim Harrison

Dost jsem se v knize ztracela,bylo tam na me moc postav. Az od pulky jsem se zacetla.

17.06.2018 2 z 5

Sen Sen Émile Zola

dávám plný počet hvězdiček :-)

06.05.2018 5 z 5

Úvod do etiky Úvod do etiky Arno Anzenbacher

Tuhle knihu jsme dostali jako základní doporučenou literaturu k předmětu ,,Etika." Jelikož se jednalo o nepovinný předmět, asi bych zvolila nějakou publikaci lehčí na pochopení. Zezačátku jsem sice byla nadšená,ale tak od nějaké třetí kapitoly jsem se ztrácela a nevěděla,o čem je řeč.

18.02.2018 2 z 5

Poslední host Poslední host Johannes Urzidil

Kniha mne moc nezaujala, ale čte se celkem rychle.

10.02.2018 2 z 5

Veliký vodní tulák Veliký vodní tulák Ota Pavel

Příběhy se mi četly velice rychle,kdybych měla čas,tak mám hotovo za 1 den. Velice poutavé, v duchu jsem si představovala zdejší přírodu.

08.11.2017 5 z 5

Past na kočku Past na kočku Lenka Lanczová

Knihu jsem četla někdy v 16 ti letech, ale jelikož jsem od této autorky přečetla hodně děl,moc mi v paměti neutkvěla.

30.10.2017 3 z 5

Jak zahnat splín Jak zahnat splín Mark Twain (p)

Sice se říká: ,,Nesuď knihu podle obalu"..no já jsem to tak udělala a nemyslela jsem si,že na mě tato kniha nějak zapůsobí. Jakmile jsem přečetla první kapitolu, neuvěřitelně jsem se začetla. Nejvíce se mi líbila kapitola o německém jazyce - sama jsem tuto řeš studovala a uměla jsem si představit,jak to muselo být pro hrdinu těžké :-)

29.10.2017 5 z 5

Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Důmyslný rytíř Don Quijote de La Mancha (převyprávění) Jitka Škápíková

Kniha mi přišla dost vtipná, přečetla jsem ji za týden a to jen během cestování v metru - takže podle mě celkem rychle. Bylo to pro mě takové rozptýlení před nástupem do práce. Trochu mě mrzel ten konec, že si Don Quijote uvědomil svoji chybu až moc pozdě.

02.10.2017 3 z 5

Panická porucha a jak ji zvládat Panická porucha a jak ji zvládat Ján Praško

Jelikož trpím touto poruchou, sáhla jsem právě po této knize. Díky tomu vím, že se nejedná o nic strašného a jde to zvládat. Pomohla mi získat nadhled nad touto chorobou.

22.09.2017 5 z 5

Robinson Crusoe (dvojjazyčná kniha) Robinson Crusoe (dvojjazyčná kniha) Daniel Defoe

Knihu jsem nedočetla...bohužel mě nezaujalo téma.

08.09.2017 1 z 5