Panická porucha a jak ji zvládat

Panická porucha a jak ji zvládat https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106522/bmid_panicka-porucha-a-jak-ji-zvladat-644-106522.png 4 22 5

Příručka definuje panickou poruchu, informuje o jejích příčinách, typických projevech a příznacích i o tom, co ji udržuje. V závěru popisuje možné léčebné přístupy (farmakoterapie, psychoterapie). ISBN 978-80-7262-424-9 (dotisk 2012). V knize je dotisk chybně označen jako 2. vydání.

jan.para
13.09.2022 4 z 5

Vzhledem k tomu, že trpím panickou atakou, tak mi bylo doporučeno od terapeutky přečísti si tuto knihu. Jedná se o zajímavé shrnutí všeho, co o panické atace potřebujete vědět řekl bych z technického pohledu. Pokud pokud se chcete naučit různá cvičení na její zvládání, tak doporučuji sáhnout po jiné literatuře, nebo aplikaci.

Alisce
22.12.2018 4 z 5

Dobré shrnutí této poruše. Jsou zde uvedeny všechny důležité informace, které jsou psané srozumitelně. Takže účel tato publikace splnila. Navíc je kniha dobře sehnatelná v PDF, což je velká výhoda, když se potřebujete o nemoci hned informovat.

veronikahessy
22.09.2017 5 z 5

Jelikož trpím touto poruchou, sáhla jsem právě po této knize. Díky tomu vím, že se nejedná o nic strašného a jde to zvládat. Pomohla mi získat nadhled nad touto chorobou.

regi1
14.03.2014 5 z 5

Absolutně špičková brožurka pro pacienty s touto chorobou

pufina
18.01.2012 5 z 5

Základní a nejdůležitější věci o panické poruše a agorafobii obecně. Výstižné, poučné a velmi přesné.

panická porucha

Autoři knihy

Ján Praško
slovenská, 1956
Hana Prašková
česká, 1956
Jana Vyskočilová
česká, 1977

Kniha Panická porucha a jak ji zvládat je v