Veronika2692 Veronika2692 komentáře u knih

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Skvělá duchařina, když bych měla porovnat s Duchem domu Ashbornu, ktery jsem nedavno četla, tak rozhodně Zimní lidé vyhráli na plné čáře. Sice jsem se ze začátku trochu ztrácela v těch všech postavách a časech, ale rychle jsem si zvykla a pak už to jelo, paráda :)

19.08.2019

Lazar Lazar Lars Kepler

Knížky od Keplerovcu mě opravdu hodně baví, obrovsky čtivé, děj má spád a postavy jsem si strašně oblibila. Lazar byl taky super a už se těším na další dily :)

08.08.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Knížka mě fakt dostala, jednoduchý styl psaní, ale odsypalo to a pořád se něco dělo, ani chvíli jsem se nenudila. Určitě si přečtu další knížky od autora :)

28.07.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Koupila jsem si knihu hlavně na základě recenzí, jak je ohromně strašidelná, výborný horor, skvělá duchařina apod. Miluju horory, a tak jsem si knihu koupila. Bohužel musím říct, že mě celkem zklamala, žádný horor se nekonal. Chování hlavní hrdinky chvílemi připomínalo až komedii, místo hororu, často jsem se u čtení až usmívala, jak bylo její chování vtipné. Strašidelné to také moc nebylo. No prostě, podle recenzí jsem čekala od knihy mnohem víc.

10.04.2019